Cieknie paliwo z dołu gaźnika

Witam.:)) Mam problem, ponieważ ostatnio wymieniałem przewód paliwowy od tej pompki do filtra paliwowego i do gaźnika. Spuszczałem całe paliwo z baku przed tą operacją. A teraz jak kopie to cieknie mi paliwo z pod spodu gaźnika tam jest taki wężyk i z niego cieknie jak jade to chyba też i się dławi i nie chce odpalić, raz odpali przejade sie zgasze go i już nie pali a jak go kopie to paliwo leci i to nawet dużo.. Co robić ?!!

aa i jeszcze przechyliłem skutera i wylałem troche oleju i dolałem nowego.xdd

Szyszu zawiesil ci sie prawdopodobnie plywak stad wylewanie paliwa

a powiesz mi gdzie ten pływak jest ? Czy chodzi Ci o ten co jest w baku ? ale ten w baku to chyba nie ma nic do rzeczy :))

Chodzi o pływak w gaźniku.

Ale gdzie on jest w gaźniku ?

Szyszu masz w domu sprezone powietrze? Trzeba rozebrac dolna czesc gaznika

szyszu3 napisał:

Witam.:)) Mam problem, ponieważ ostatnio wymieniałem przewód paliwowy od tej pompki do filtra paliwowego i do gaźnika. Spuszczałem całe paliwo z baku przed tą operacją. A teraz jak kopie to cieknie mi paliwo z pod spodu gaźnika tam jest taki wężyk i z niego cieknie jak jade to chyba też i się dławi i nie chce odpalić, raz odpali przejade sie zgasze go i już nie pali a jak go kopie to paliwo leci i to nawet dużo.. Co robić ?!!

Jak cieknie z wężyka spustowego to wystarczy dokręcić śrubkę tą przy mocowaniu wężyka.

spężarki nie mam, ale chyba pompką też można. Śróbka jest dokręcona.