Cieknie paliwo

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #140615 Reply
    silva21ify
    Użytkownik
    • 23

Witam
    Kupiłem nowy skuter i po 1 nocy zrobila sie malutka plamka pod nim. Sciagnałem kufer i okazalo sie ze wezyk podlaczony do baku przecieka przy samym początku/koncu (zalezy jak kto patrzy) Nie wiem czy teraz ta blaszka zaciskowa slabo trzyma czy wężyk jest za szeroki.. Zacislem obok blaszki 2 tytyrrytki ale dalej powoli robią sie krople.
    Co robic?

#140616 Reply
    Michał
    Użytkownik
    • 40

Jak nowy skuter, to jedź tam gdzie kupiłeś, masz gwarancję ;P

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#140618 Reply
    silva21ify
    Użytkownik
    • 23

Tylko on byl kupiony w markecie. A najblizszy serwis mam ok 20 kilometrow nie wiem czy nie wycieknie po drodze..

#140622 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Jak cieknie powoli to na pewno nie wyleci wszystko. Jedź do serwisu i niech robią na gwarancji.

#140643 Reply
    Sparrow93
    Użytkownik
    • 7

Najlepiej jedź do serwisu… A jak chcesz to koniecznie zrobić sam, to wyjmij wężyk, utnij końcówkę (bo wężyk jest już lekko rozciągnięty w tym miejscu), załóż z powrotem z normalną obejmą 😉

#140667 Reply
    silva21ify
    Użytkownik
    • 23

Obciałem kawałek wężyka i kupiłem nawet mocniejszą objemke. Pojechałem do sklepu i spowrotem i na objemce juz robiły sie krople :/ Sproboje zamienic wężyki z drugiego skutera, a jak to nic nie da to servis..

Odpowie mi ktos na pytanie ” Czy nowe rolki mozna wymienic przy docieraniu? czy lepiej poczekac do 1000-1500km?”

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Cieknie paliwo
Twoje informacje:

Back to top button