cieknace lagi po zalozeniu nowych uszczelniaczy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) cieknace lagi po zalozeniu nowych uszczelniaczy

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #215673 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Czesc!
  Mam problem, ponieważ mam aprilie sr replica lc z 96 roku i wymieniłem uszczelniacze ponieważ zawieszenie chodziło tragicznie. Z tym ze w sklepie nie miał 30x40x7/8 (takie siędziało) były tylko 30x40x7, wiec takie kupiłem. Założyłem wlałem olej i cieknie dalej… Dodam ze goleń lagi jest gładziutka. Cieknie z 2 lag tak samo, czy to może być wina tego ze jest uszczelniacz 30x40x7 zamiast 30x40x7/8(nie jestem pewien czy to tez takie ponieważ nie mogę znaleźć na ladze nigdzie literki M ani S

  Pisz z polskimi znakami, stawiaj znaki interpunkcyjne i kropki a nowe zdania zaczynaj wielkimi literami! /Mafioz

  #215674 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  jeśli wszystko jest ok to będzie to wina tylko i wyłącznie uszczelniaczy

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #215675 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Są 3 powody.
  1, Miejsce w ladze gdzie wchodzi uszczelniacz jest wyrobiony, i uszczelniacz siedzi luźno, bądź wyjmowałeś uszczelniacz wpychając pod niego śrubokręt i zrobiłeś nieszczelność.
  2. Chrom na lagach już jest wytarty i przepuszcza olej.
  3. Lipne uszczelniacze.

  #215676 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Faktycznie, podważałem śrubokrętem stary uszczelniacz i trochę miejsce gdzie siędzą są wyżłobione. Głębiej jest wszystko ok, tylko ze tam głębiej już nie chce wejść.

  Polskie znaki i interpunkcja…/Mafioz

  #215677 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Co, uszczelniacz nie chce wejść głębieją On ma wejść tylko do tego miejsca aby można włożyć zabezpieczenie. Uszczelniacz z reguły nie wchodzi leciutko, trzeba wepchać.
  A jak zrobiłeś wyżłobienie tym śrubokrętem w tym miejscy gdzie akurat siedzi uszczelniacz to właśnie możesz mieć przyczynę, czemu dalej cieknie.
  I postaraj się pisać trochę poprawniej.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

  W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
  #215678 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  To teraz z tymi wyżłobieniami co zrobić? Może zda egzamin wsadzenie 2 uszczelniaczy w 1 lagę, co niektórzy tak robią i mówią, że wszystko ok. Co polecacie?

  #215679 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Jeżeli, to na prawdę przeszkadza (sprawdził bym to jeszcze na 100%) to ja na próbę chociaż bym tam w tą szczelinę upchał poxyliny lub takiego kleju „spawanie na zimno” potem go doszlifować żeby było na równo z całością i powinno pomóc takie coś.
  Jak to nie to tylko wymiana lagi bądź pokusić się o spawanie w zakładzie, zaspawają tą szczelinę i wyrównają.

  #215680 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Tam ogólnie wokół jest „podziurkowane” spróbuje poxylinę ale watpie aby to się udało bo te dziurki nie są naprawde duże. Ale z drugiej strony to raczej olej leci środkiem a nie tymi brzegami. No ale sprawdźę to i może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

  #215681 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  No nie wiem jak to wygląda.
  Możesz spróbować a jak nie to inne uszczelniacze no albo się już chrom wytarł na lagach i przez to cieknie. Lub są jakieś delikatne nierówności na tym chromie tam.

  #215682 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  a jeszcze jedno pytanie, mogę dostac tylko 30x40x7 albo 30x40x8/9 które będą lepsze? i o co chodzi z ta końcówką /8 albo /9 ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: cieknace lagi po zalozeniu nowych uszczelniaczy
Informacje o Tobie: