Ciasny pasek

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #723113 Reply
  Kamil5864321
  Uczestnik
  • Postów: 3

  Witam, sprawa jest taka że w moim chińskim skuterze jest pasek 729×17.5×30 ale on wydaje się siedzieć bardzo ciasno i na korektorze momentu obrotowego nie jest wysunięty do końca. Jaki większy pasek mógłbym zastosować? Skuter stoi na kołach 12.

  #723150 Reply
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 1 046

  Mam silnik 139qmb z takim samym paskiem i ja zdystansowałem sobie tuleję wariatora. Są dostępne podkładki dystansujące od 0,2 do 1mm i sobie dystansujesz. Wzrosła moc przy ruszaniu bo lepsze przełożenie a prędkość nie spadła. Pamiętaj aby dystansować podkładkami między wariatorem a jego tylnym talerzem a nie między wariatorem a przeciwtalerzem wariatora

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Ciasny pasek
Twoje informacje:
Back to top button