! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Ciągnie w lewo

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siemano Mam pytanko od kumpla:D Jeździ on speedfight 2 i podczas jazdy dość mocno ciągnie w lewo kiere ;/ o jeździe bez trzymanki można zapomnieć. Jak myślicie czego to wina ?>

Anonimowy

Barteck napisał:

Jak myślicie czego to wina

Zawieszenia…. Musiał gdzieś przywalić przodem lub jeśli to nie on, a kupić od kogoś skuter, to ta osoba musiał a walnąć, lub mocno się wyje*** można próbować wyprostować, a jak to nic nie da, to kupić nowe. P.S- to właśnie urok pojedynczego zawieszenia- jeśli się naruszy, czasami nawet lekko, to od razu ściąga.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Niestety też tak myślałem ;/ a znasz jakieś sposoby jak najlepiej spróbować to naprostować?

Anonimowy

Oddaj to najlepiej do kogos kto prostuje takie zawieszenia na maszynach ;). Samumu mozesz jeszcze bardziej pogorszyć sytuacje.

Anonimowy

Nie koniecznie musi być krzywe zawieszenie. Mogę być luzy w układzie i dla tego ściga.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

A sprawdź luzy w kole. Moze masz scentrowane i lata? Chociaz to by cie rzucalo a nie sciagało. Sprawdz czy masz proste widelce. nawet na oko zerknij czy prosto w miare jest

Anonimowy

Dzięki za odp. dziś sprawdze co to może byc 🙄

Anonimowy

Wino: W speedzie jest monowahacz pchany ;/

Anonimowy

Sorry, nie doczytałem ze o speeda chodzi 🙄

Anonimowy

czyli mówicie że albo zawieszenie albo luzy ??

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie