Ciąg dalszy tuningu Generic XOR!!!

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #279512 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Witam jak już wspomniałem zaczynam kolejny etap tuningu jak narazi zmieniłem w skuterze: -Wydech Technigas Next R -Wariator Hebo NG -Sprężynki Hebo Niebieskie -Sprężyna cetralna 22% -Dysza główna 75 Jestem w miarę zadowolony muł pojawia się leki jak się nagrzeje skuter i mam wtedy mimimalne gorsze przyspieszenie ale to z powody przypalonego dzwonu sprzęgła. Na dalszy tuning nie mam zbyt dużo kasy ale chce wymienić cylinder nie na wikszy ale na mocniejszy. Musi spełniać kilka warunków: -nie będą musiał zmieniać wału ani gaźnika -nie może był zbyt drogi -i przynajmniej 7KM produkować Wymiana cylindra jest dla mieć konieczna ponieważ mam przejechane na mim 4000km a jak kupowałem skuter to nikt mi nie powiedział że trzeba dotrzeć i od pierwszego km jeździłem na maxa z 2 osobami Tu jest moja prośba do was JAKI cylinder kupić?? Zastanawiałem się nad: Cyliden Airysal sport 50cc Mam nadzieje że pomożecie Z Góry Dziękuję:-)

#279513 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

limon90 napisał:

ale to z powody przypalonego dzwonu sprzęgła.

To nie wpływa na osiągi.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#279514 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Był juz temat o cylindrach na seryjny wał. Na 1 stronie w ważnych tematach, zobacz sobie i wybierz któryś one maja po 9koni nawed.

#279515 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Dzięki za rady ale po pierwsze jeśli seryjny dzwon jak ma przebarwienia fioletowo niebieskie to nie mam się żeby nie wpływał na star i przyspieszenie na niskich prędkościach 😆 . A poza tym jak już wspomniałem to nie tylko chodzi mi o nie wymienianie wału ale Ta że gaźnika a wiec nie jestem pewien czy warto wkładać cylinder 70cc na seryjnym gaźniku :-/ . Ja nie wymieniłbym cylindra gdyby nie to że seryjny w genericu jest słaby i na dokładkę źle go dotarłem 😆

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Ciąg dalszy tuningu Generic XOR!!!
Twoje informacje:

Back to top button