Ciąg dalszy prawa względem 125.

Cześć, jakoś nie mogę trafić na forum i znaleźć czegoś takiego.
Powiedzcie mi, prawnie, jako osoba która B już ma ho ho ho, czy teraz, przy okazji odświeżania prawka (zmiana adresu) mogę poprosić w urzędzie o dopisanie kategorii A1 gdzie w polu data nabycia uprawnien będzie data wejścia w życie ustawy? Niby nie jest to potrzebne do szczęścia nikomu... ...ale, przecież dzięki takiemu dopiskowi mógłbym swoim 125 wjechać np na teren czech czy słowacji i tam trochę pozwiedzać, jako, że i tak mam nie daleko a u nich wymagane jest jakieś uprawnienie. Wiem wiem, w Polsce są tysiące kilometrów dróg itd, ale czemu nie poznać dróg czeskich na jednośladzie skoro już troche ich zwiedziłem autem. Zwłaszcza Słowackiej strony Tatr która powala widokami, sami rozumiecie... : )
Bardzo serdecznie pozdrawiam, i czekam na wasze opinie, najlepiej w temacie i jeśli ktoś umie je przedstawić względem prawa czy coś.

Dzięki z góry kochani forumowicze! : )

Pani w urzędzie ci nie dopisze Kat A1 bo jej nie posiadłeś na kursie i nie zdałeś egzaminu w WORD jedynie z łaski naszych jak ze wielmożnych sejmowych darmozjadów masz prawo w naszym pięknym kraju poruszać się na b,nie wspomnę że A1 można tylko za łepka zrobić,potem to już A2 i A

Dzięki. Wszystko jasne, wlasnie przed chwila doczytalem, ze do posiadania kategorii trzeba w urzedzie przedstawic dowod zdania egzaminu. Temat do zamknięcia albo do kosza.
Pozdrawiam paci! : )