Ciąg dalszy prawa względem 125.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Ciąg dalszy prawa względem 125.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe JimiJimbou JimiJimbou 4 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #195917 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe JimiJimbou
  JimiJimbou
  Użytkownik
  • Postów: 11

  Cześć, jakoś nie mogę trafić na forum i znaleźć czegoś takiego.
  Powiedzcie mi, prawnie, jako osoba która B już ma ho ho ho, czy teraz, przy okazji odświeżania prawka (zmiana adresu) mogę poprosić w urzędzie o dopisanie kategorii A1 gdzie w polu data nabycia uprawnien będzie data wejścia w życie ustawy? Niby nie jest to potrzebne do szczęścia nikomu… …ale, przecież dzięki takiemu dopiskowi mógłbym swoim 125 wjechać np na teren czech czy słowacji i tam trochę pozwiedzać, jako, że i tak mam nie daleko a u nich wymagane jest jakieś uprawnienie. Wiem wiem, w Polsce są tysiące kilometrów dróg itd, ale czemu nie poznać dróg czeskich na jednośladzie skoro już troche ich zwiedziłem autem. Zwłaszcza Słowackiej strony Tatr która powala widokami, sami rozumiecie… : )
  Bardzo serdecznie pozdrawiam, i czekam na wasze opinie, najlepiej w temacie i jeśli ktoś umie je przedstawić względem prawa czy coś.

  Dzięki z góry kochani forumowicze! : )

  ________________________________
  Zablokowany za spam
  #195918 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe paci
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 807

  Pani w urzędzie ci nie dopisze Kat A1 bo jej nie posiadłeś na kursie i nie zdałeś egzaminu w WORD jedynie z łaski naszych jak ze wielmożnych sejmowych darmozjadów masz prawo w naszym pięknym kraju poruszać się na b,nie wspomnę że A1 można tylko za łepka zrobić,potem to już A2 i A

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #195919 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe JimiJimbou
  JimiJimbou
  Użytkownik
  • Postów: 11

  Dzięki. Wszystko jasne, wlasnie przed chwila doczytalem, ze do posiadania kategorii trzeba w urzedzie przedstawic dowod zdania egzaminu. Temat do zamknięcia albo do kosza.
  Pozdrawiam paci! : )

  ________________________________
  Zablokowany za spam
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Ciąg dalszy prawa względem 125.
Informacje o Tobie: