Chyba robi mi figle…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Chyba robi mi figle…

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe BDGscooter BDGscooter 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe BDGscooter
    BDGscooter
    Użytkownik

Witam, kupiłem używany skuter, po kupnie skuter nie chodził usterka wiadomoa (zatarty wał ) kupiłem cały zestaw wał cylinder 80 cc nowa klawa zawory cylek głowica wałek rozrządu moduł ( nie zakładam narazie ) i dysza 80 w tym… skuterek złozony elegancko z sercem.. odpala wchodzi na obroty nawet ładnie .. problem tkwi w tym że obawiam sie ze cos z nim nie tak max prędkość 45 km .. i zamuł totalny .. skuter jest na dotarciu wiadomo lecz to tego wina ? niechce go zatrzeć ani katować lecz chciałem zobaczyć czy jest różnica 🙂 bo mam tez skuterek 50cc sportowy wydech moduł sport i leci mi 80 ponad ;] przejechane juz ponad 3 tysiące . czekam na sugestie na tema tego nowego nabytku z góry dziekuje

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A w przekładni, gaźniku nie masz czasem blokady?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    BDGscooter
    Użytkownik

wątpie .. naprawde wątpie lecz też takie było moja 1 sugestia ale glłowy niedam uciąć

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

to musiałeś taniutko go kupić skoro był zatarty , piszesz też że kupiłeś moduł i go nie założyłeś -czyli pozostał stary – może jest zablokowany ?

BDGscooter
    Użytkownik

Tanio tanio dałem.. te 45 km smierdzi coś blokadą na moje .. a nie sadzicie ze to wina niedotarcia ? przecież to nowy silnik praktycznie nowe wszystko ;D c o najważniejsze

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

dotarcie ma swoje do predkosci ale jezeli teraz tylko tyle nie spodziewaj sie wiecej jak 5-10 max po dotarciu
    sprawdzales szczelnosc zaworow jak miales glowice na wierzchu
    na stopce ile wiecek kreci obrotow jak na drodze duzo ,troche wiecej, czy tak samo-podobnie

4T FOREVER

BDGscooter
    Użytkownik

zaworki trzymają malina . nie no kolego wybac z ale 60 km to o n powinien lecieć odrazu 🙂 i mam nadzieje ze tak bedzie to mój seryjny Baotian 50 cc z wydechem Tecnigas iu modulem odblokowanym leci 80 .. małe ma koła do tego a ten ma 13

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

na takim zestawie i wiecej jak piszesz
    zostal modul lub…. ogladales jak tam wchodzi pasek
    od czegos trzeba zaczac i eliminowac az zostanie przyczyna

4T FOREVER

BDGscooter
    Użytkownik

własnie jakis pasek dziwny …. jakby od pralki firmy Bosh cienki taki a w moim mam 2 razy grubszy .. a co najlepsze bylem na prostej skuter jechał to 45 na godzine a warkotał jakby jechał z 70 wiec cos też moze byc na rzeczy

BDGscooter
    Użytkownik

ale ten warkot był ładny delikatny i normaly jestem pewien ze z silnikiem jest wszystko OK
    blokada lub układ napędowy pasek może sprzegło rolki nwm

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie