Chopper 125 automat

Witam jaki model choppera 125 ccm nadaje się do przerobienia na automat (rometa cvt nie kupię brzydki i mała moc).
Czy przeróbka polega na wymianie całego silnika na taki ze zintegrowaną auto skrzynią ?
Co to jest auto blipper

na tym by taka przeróbka polegała tylko że nie bardzo jest możliwa w sposób prosty. nawet jakbyś wyrwał silnik od skutera z 16-to calowymi kołami to i tak bez spawania ramy się nie obejdzie.
Nie przychodzi mi do głowy nic co by było chopperem i miało automat

Znalazłem nieaktualne już ogłoszenie z daelimem automatem czy to fabryczny wariant czy raczej przeróbka
https://cempel.sprzedajemy.pl/nieuszkodzony-daelim-automatyczna-skrzynia-biegow-topola-mala-2-6bea9f-nr24351347

A ten silnik 139QMB nie będzie pasował do żadnego choppera

Czy auto blipper i electronic shifter to jest coś co robi z manuala półautomat ?

nie robi. auto blipper to taki dynks w elektronice co przy redukcjach z automatu robi przygazówki - wtedy nie szarpie i moto jest stabilniejsze. wymaga elektronicznej przepustnicy (drive by wire) i kilku innych dynksów.
teraz raczej sie to rozwiązuje cwańszymi sprzegłami

A czy jest jakiś kit do instalacji automatycznego sprzęgła który by pasował do jakiegoś choppera 125
Znalazłem produkt Rekluse ale to raczej do enduro i harleia

nie ma