Chłopaki pomóżcie chodzi o przerejestrowanie skutera i OC

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Ubezpieczenienia Komunikacyjne OC/AC/NNW Chłopaki pomóżcie chodzi o przerejestrowanie skutera i OC

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Adam 7 godzin, 18 minut temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #700994 Odpowiedź

Przemek

Witajcie.

Pomóżcie mi bo nie wiem co mam zrobić, mianowicie.

Kupiłem skuter 1.10.2020 r ubezpieczenie OC w PZU jest do lutego 2021r a czas na przerejestrowanie skutera jest wydłużony do 180 dni od momentu zakupu więc czyli do początku kwietnia.

Jak to zrobić czy mogę iść z ojcem do oddziału PZU i przepisać ubezpieczenie na niego z poprzedniego właściciela? ( narazie jeszcze jest aktualne)

Bo narazie jeszcze nie chcę przerejestrowywać a pilniejsza jest sprawa z OC niż z przerejetrowaniem.

Proszę kogoś obcykanego o pomoc/doradę.

Będę bardzo wdzięczny.

#700995 Odpowiedź

Przemek

Skuter jest na mojego ojca.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #701320 Odpowiedź

Adam

ja takie sprawy załatwiam pod tym linkiem https://www.facebook.com/Belubezpieczeniapl-102765488106300/ wszystko ci podpowiedzą , zadzwoń albo napisz

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Chłopaki pomóżcie chodzi o przerejestrowanie skutera i OC
Informacje o Tobie: