Problem z chlapaniem paliwa do filtra

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    szyszu3
    Użytkownik

Witam. Nie wiem co zrobić, z chlapiącym paliwem. może nie chlapie a tryska drobnymi kropelka na odpalonym silniku. Do flita powietrza. W gaźniku 21mm tak miałem i w 17,5mm też tak mam.. Co zrobić.. ?

szyszu3
    Użytkownik

Nikt nie wie jak mi pomóc ?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Maniek_smolarek
    Użytkownik

A bardzo? Bo taką delikatną mgiełkę paliwa to i Ja miałem. A może poreguluj po prostu gaźnik? 😉

DooOminO
    Użytkownik

membrama.

szyszu3
    Użytkownik

taak, takimi mikroskopijnymi kropelkami, spróbuje wyregulować go jeszcze. No ale co to może być z membraną skoro to nowiutki gaźnik ?

DooOminO
    Użytkownik

a co ma membrama do gaznika?-.-

hades1988
    Użytkownik

Jak mi sie cofalo paliwo do filtra powietrza to przeczyscilem gaznik tzn dysze, glownie od plywaka bo ponoc jesli ona jest zabrudzona to sie cofa paliwo. No i regulacja.

szyszu3
    Użytkownik

możliwe za mała dysza, bo mam 70cc i dysze 90.

DooOminO
    Użytkownik

co ma piernik do wiatraka..

hades1988
    ze co prosze?:E Wytlumacze.. podcisnienie z komory korbowej jest „blokowane” przez membrame aby nie cofalo tej o to mieszanki do filtra.

hades1988
    Użytkownik

Hmm… no ja jakims tam znawca nie jestem wiec pisze to co w moim przypadku pomogło. Sugerowałem sie filmikiem z YT.

barteklodz
    Użytkownik

szyszu3 napisał:

możliwe za mała dysza, bo mam 70cc i dysze 90.

ja bym zjechał z tą dyszą poniżej 80

szyszu3
    Użytkownik

coś ty.. Na 90 mi muli .. jak dam mniejszą to tym bardziej..

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button