chińskie biegówki o co kaman

Witam jak temacie interesuje się chińskimi biegówkami tylu zumico gr, benzer, barton z silnikiem 139FMB (chodzi o ten poziomy) i czytając różne fora ludzie piszą ze jeden lepszy od drugiego że lepsze przyspieszenie czy v-max czy lepsze wykonanie. Ale jak to możliwe ze w każdym z nich jest ten sam silnik różniący się tylko deklem z prawej strony z innym napisem, czy to efekt placebo ze jak ładniej wygląda to niby szybszy proszę o jakieś wypowiedzi osoby które miały kontakt z tymi motkami chodzi o takie na styl zumico gr500 czy faktycznie jest różnica w osiągach czy wykonaniu

Tego co siedzi w środku nie zobaczysz. A tak naprawdę potrafią w środku siedzieć inne bebechy, mój na przykład ma słabe cewki, podczas jazdy na światłach akumulator praktycznie się nie ładuje ale za to jak na ten sprzęt przyspieszenie mam niezłe, z przodu zębatka 15 i ciągle trochę mała. Różnią się skrzyniami biegów, regulacją zapłonu i ogólnie jakością bo jakość wykonania konkretnego silnika przełoży się na osiągi później.

Ja mam Kinroad Sprinter i powiem Ci że jakościowo mam dobry silnik ale rama i owiewki to dno, za to felgi, hamulce i zawieszenie mam super, z przodu wielka tarcza, z tyłu bęben dużo większy niż u konkurencji. Teraz nie wiem co z nim będzie ale jeśli u mnie zostanie to na tył powędruje hydrauliczny rozpierak (jest gdzie go zamontować) i nowe szczęki, wtedy już nie będę potrzebował tarczy z tyłu.

ja przymierzam się do zakupu zumico gr 500

Bo z chińczykami kolego to jest tak, że niby dwa takie same, niby każdy podobny, a w rzeczywistości co innego :)
Tak już mają.

GR500 ładnie wygląda, sam miałem takiego mieć ale padło na co innego, szkoda że nie mogę zamienić kół i zawieszenia do takiej ramy, wtedy miałbym swój ideał.

A który z tych chińskich biegówek będzie największy jeśli chodzi o ramę i wysokość siodła, oraz wytrzymalszy i lepszymi osiągami, chodzi o marki zumico seria gr, benzer i barton. Którym warto się zainteresować

ktoś sie wypowie

Barton Fighter i Zumico gr 500 są dokładnie takie same, gr 500 tańsze, szczególnie używane.
Większy od nich jest tylko Junak 902, jednak do Zumico się wyglądem nie umywa! :)