chinski wydech do skutera

czy chinski wydech z allegro do skuterow 2t jest az tak zly jak go pisza?

Podejrzewam, że nie są gorsze niż te montowane 'fabrycznie' do chinoli :)
Na jakiś czas wystarczy. Kieruj się raczej ceną, jak masz na markowy, kup markowy.

wlsanie nie chce placic 1/2 ceny skutera za wydech bo mi zwyczajnie szkoda tymbardziej, ze skuterek jest chinski i "tymczasowy" cos raczej do 150 chcialem licze, ze chociaz jakies 5km/h wiecej mi doda ten wydech skuter ale kazdy mi to odradza

No to już sobie odpowiedziałeś, kup tani chiński i się nie martw, mi kiedyś chinol wytrzymał coś koło 20 tys. Jak padnie, kupisz drugi tani, po prostu. Jeśli nie tuningujesz całości, nie zależy Ci na drogich gadżetach to daruj sobie markowy i wszystko :)

Ale bardziej mi chodzi o to czy ten wydech da mi chociaż to 5km/h

szukaj używki next-r, q-tre, leovince tt. w tej kasie kupisz. aby bez spawów i napraw amatorskich

No ale chodzi mi o ten chiński właśnie

tak, kup ten z allegro. jest świetny.

Ale pytam się o ten chiński czy da mi chociaż to 5km/h a ty na siłę wciskasz używane i jeszcze ironizujesz

no to ja zasugeruje coś innego, odkręć wydech, sprawdź czy lecisz o te magiczne "5" więcej, jeżeli nie, to żaden wydech ci tego nie da

Nortos, mieszasz pojęcie wolnego wydechu w 4T i wolnego wydechu w 2T.
O ile w 4T w pewnych okolicznościach zdjęcie wydechu może skutkować wzrostem mocy o tyle 2T przy zdjętym wydechu pojedzie gorzej niż nawet z seryjnym chińskim.

nie sądziłem, że się aż tak różnią ;d