Chiński sportowy tłumik

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    lop16
    Użytkownik

Mam silnik morini i chcę zakupić tłumik. Nie chciałem standardu ponieważ dla 65cc mógł by blokować przepływ spalin. Z tego że budżet mam skromny i jestem zmuszony do zmiany tłumika na najlepiej sportowy zamierzam kupić coś takiego http://www.sklep.s-x-t.pl/wydechsportowy2tkplincalambrosspartanstr-p-10282.html?cPath=8347_8664_8669_8844
    Podejdzie do Morini? Wybija mi go jak wybiorę Atala -> Byte 50 -> Wydech czyli do mojego skutera 🙂 Proszę o opinie.

Dasik287
    Użytkownik

To jest seryjny wydech w Lambrosie 🙂

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

lop16
    Użytkownik

Seryjny ale ala’sportowy 😀

Pietro
    Użytkownik

Podejdzie Ci ten sportowy tłumik..

P.S. Seryjne tłumiki mają walcową komorę, sportowe stożek plus dyfuzor z wkładem tłumiącym 😉

lop16
    Użytkownik

Więc on nie przysłuży się osiągom?

Pietro
    Użytkownik

Z kształtu i budowy wydechu, wyglądałoby na to że tak.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button