Chinski skuterek duzo pali

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Chinski skuterek duzo pali

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Ducati500 Ducati500 4 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Ducati500
    Ducati500
    Użytkownik

Witam . Mam skuter kingway coliber 50ccm. Jeździłem trochę bez filtra powietrza , pojeździłem 5 dni i się zepsuł m.in zawory do regulacji i gaźnik tez. Oddałem go do naprawy. Naprawili mi go i założyli jeszcze filtr powietrza (tą taką rurkę). Gdy zdejmę tę rurkę to słabo ciągnie wogóle nie chce jechać rozpędzi się do 5 km/h i się zatrzyma. A z filtrem jeździ 38 v-max , wcześniej przed tą naprawą jeździł 45 tak jak powinno być z blokadami ,a na dodatek jeszcze dużo pali , a palił malutko. A i pamiętam , że po tej naprawie zepsuł się drugi raz , wtedy sam go naprawiłem. Wziąłem stary gaźnik , odkręciłem taką czarną pokryweczkę co się trzyma na dwóch śrubkach . Potem wyjąłem ze starego gaznika taką gumkę , spręzynkę i igłe . Wymieniłem to teraz jezdzi 38 i pali duzo . Ale na tych czesciach ze starego gaznika wgl nie chce jezdzic . Co robić chlopaki ? Pomózcie.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Iść do tego co naprawiał i obić mu ryja:D a potem kupić nowy gaźnik.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Generalnie: przegląd i dokładne przeczyszczenie gaźnika wraz z przedmuchaniem oraz dokładna jego regulacja. Plus zabawa z ew. podmianą dysz aż będzie dobrze. Dysze kosztują po 1 zł za sztukę (sam dwa dni temu kupowałem dwa wymiary). Musi zejść poniżej 3 litrów. Nie ma bata.

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)
    Ducati500
    Użytkownik

Na obijanie temu kolesiowi ryja juz zapozno , bo on naprawial na wakacjach . A moze od razu nowy gaznik kupic ?

Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Ducati500 napisał:

Na obijanie temu kolesiowi ryja juz zapozno , bo on naprawial na wakacjach…

Nadchodzą nowe wakacje, więc możesz mu powiedzieć że lata Ci się pomyliły ale pamięć masz dobrą 😉 . Kupno nowego gaźnika to wydatek. A pomęczenie się kilka dni ze starym to i zaoszczędzone na paliwko, i satysfakcja gwarantowana…

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Ducati500
    Użytkownik

A w gazniku starym to co m.in trzeba zrobić ? Dysze pozmieniac na mniejsze ? Czy cos innego bo nieogarniam tych chinoli.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie