Chiński motorower

Zadecydowałem, że kupię chiński motorower. Ma mieć wygląd ścigacza. Nie piszcie, żebym kupił markowe używki, po prostu nie piszcie. Dysponuję 4500 zł. Największy problem - Zipp Pro 50 i Junak 901 Sport odpadają, ponieważ Zipp Pro 50 i Junak 901 Sport maja moi koledzy, a chcialbym sie wyrozniac. Pytanie: Jakie są jeszcze motorowery-ścigacze chińskie nie takiej złej jakości wykonania do 4500 zł? Słyszałem o Leone RK50s, ale to już wyższa półka cenowa. Jeśli coś niejasno napisałem to przepraszam bardzo. Pozdrawiam, Blodio.

A widziałeś Zipp X Race 50? - fajny sprzęt i nietuzinkowy wygląd.
http://otomoto.pl/zipp-inny-x-race-okazja-M3203942.html
Dodatkowo powalisz ich na kolana tym pięknym czerwono-czarnym malowaniem. :-D

No zobaczymy, w każdym bądź razie dzięki za propozycję. Proszę o dalsze pisanie :D

Hmm zastanów się może nad czymś markowym a używanym typu
Yamaha Tzr
Aprilia RS

Mich4l napisał:

Hmm zastanów się może nad czymś markowym a używanym typu
Yamaha Tzr
Aprilia RS

Chyba nie przeczytałeś co napisałem w pierwszym poście?

Przeczytałem, lecz miałem na myśli "Że byś rozważył swój wybór".
http://moto.allegro.pl/motorowew-romet-rr50-nowosc-2012-gratisy-raty-i2548313376.html

Nie szkoda pieniędzy na szajs z silnikiem Ogara 900?

Już wolałbym tego Ogara czy Zippa Salmo niż takie widzimisię gdyż to porażka jeździć czymś co wyglądem nieco powala, lecz muli gorzej niż rower, ŻENUA...

Będziesz żałował, Twoja strata. Kup coś z silnikiem Minarelli AM6, proste.

3KM to ma mój skuter i uwierz że to COŚ co wyglada jak skuter to porażka, wiem bo jeździłem. Jedyne do czego się nie można przyczepić to ładny wygląd i dźwięk na ulicy, resztą odstaje..

A co do Zippa X- Race - to ta nazwa skrywa w sobie 3KM z którymi na trasie będziesz się toczył. Miłego użytkowania, osobiście wybrałbym skuter jak chcesz coś nowego, pozdrawiam.

dobrze mówi ''rkos'' POLAĆ MU!!! tylko AM6

Przecież jak dzisiaj jeździłem na Zippie PRO 50 kolegi, a on na moim Peugeocie ( Skuter full seria odblokowany ), to niebo a ziemia, już chopper kingway innego kolegi lepiej ciągnie .

Nie żebym był jakimś gimbem któremu tylko w głowie prędkość i szaleństwo, lecz jeżeli chcesz sprawiać na drodze pozornie że jedziesz na ścigaczu to kup używaną markową sprawdzoną maszyne, a się nie zawiedziesz, przyjemność z jazdy o wiele lepsza, gdyż tam czujesz, że jedziesz jak na 50cm :)

Dodam jeszcze że na tym Zippku jeździ się chuj***, czuję się jakbym nie mógł dodawać gazu, bo tak czy siak tak samo się wkręca :P

Porażka i wiocha w jednym...

Jeśli nie chcesz Junaka i Zipp'a to przyjżyj się tak jak mówi Mich4l nad Rometem RR50 :)

Jeśli słyszę takie opinie to który będzie najlepszy z tych: Aprilia RS 50, Yamaha TZR, Peugeot XR6 ?

Yamaha zapewne najdroższa.

Moim zdaniem kwestia gustu i pieniążków.

Wszystkie trzy mają ten sam silnik.

Rozważ również Derbi GPR

Aprilia RS - Sprawdzony i bardzo popularny motorower. Łatwo znaleźć dobrą sztukę w twoich pieniądzach. Wygląd ładny ma zarówno Apka stara co i Apka nowa. Łatwo o części które można dostać za umiarkowaną cene.

Yamaha TZR - Również sprawdzony i popularny sprzęt, ale jak dla mnie przereklamowany i za drogi. Wyfląda jak dla mnie w zestawieniu najlepiej. Łatwo o części choć są one bardzo drogie.

Peugeot XR6 - Motorower który nie jest zbyt dobrze znany w Polsce, i mało popularny. Wygląd niezły choć nie podoba mi się nieco reflektor ;). Z częściami do silnika nie ma problemu bo to sprawdzona jednostka od Minarelli czyli AM6. Z owiewkami może być problem bo to jednak mało polularne moto.

Zastanów sie jeszcze nad Pugeotem XR7, Rieju RS2, Derbi GPR.

albo Derbi Senda

Senda to Endurak a nie "Ścigacz", ale to też zacne moto ;).