Chiński motorower

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Chiński motorower

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Blodio
    Blodio
    Użytkownik

Zadecydowałem, że kupię chiński motorower. Ma mieć wygląd ścigacza. Nie piszcie, żebym kupił markowe używki, po prostu nie piszcie. Dysponuję 4500 zł. Największy problem – Zipp Pro 50 i Junak 901 Sport odpadają, ponieważ Zipp Pro 50 i Junak 901 Sport maja moi koledzy, a chcialbym sie wyrozniac. Pytanie: Jakie są jeszcze motorowery-ścigacze chińskie nie takiej złej jakości wykonania do 4500 zł? Słyszałem o Leone RK50s, ale to już wyższa półka cenowa. Jeśli coś niejasno napisałem to przepraszam bardzo. Pozdrawiam, Blodio.

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

A widziałeś Zipp X Race 50? – fajny sprzęt i nietuzinkowy wygląd.
    http://otomoto.pl/zipp-inny-x-race-okazja-M3203942.html
    Dodatkowo powalisz ich na kolana tym pięknym czerwono-czarnym malowaniem. 😀

Zipp Salmo: przebieg 56442km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km.
    Zdjęcie profilowe Blodio
    Blodio
    Użytkownik

No zobaczymy, w każdym bądź razie dzięki za propozycję. Proszę o dalsze pisanie 😀

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe Mich4l
    Mich4l
    Użytkownik

Hmm zastanów się może nad czymś markowym a używanym typu
    Yamaha Tzr
    Aprilia RS

Zdjęcie profilowe Blodio
    Blodio
    Użytkownik

Mich4l napisał:

Hmm zastanów się może nad czymś markowym a używanym typu
    Yamaha Tzr
    Aprilia RS

Chyba nie przeczytałeś co napisałem w pierwszym poście?

Zdjęcie profilowe Mich4l
    Mich4l
    Użytkownik

Przeczytałem, lecz miałem na myśli „Że byś rozważył swój wybór”.
    http://moto.allegro.pl/motorowew-romet-rr50-nowosc-2012-gratisy-raty-i2548313376.html

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Nie szkoda pieniędzy na szajs z silnikiem Ogara 900?

Już wolałbym tego Ogara czy Zippa Salmo niż takie widzimisię gdyż to porażka jeździć czymś co wyglądem nieco powala, lecz muli gorzej niż rower, ŻENUA…

Będziesz żałował, Twoja strata. Kup coś z silnikiem Minarelli AM6, proste.

3KM to ma mój skuter i uwierz że to COŚ co wyglada jak skuter to porażka, wiem bo jeździłem. Jedyne do czego się nie można przyczepić to ładny wygląd i dźwięk na ulicy, resztą odstaje..

A co do Zippa X- Race – to ta nazwa skrywa w sobie 3KM z którymi na trasie będziesz się toczył. Miłego użytkowania, osobiście wybrałbym skuter jak chcesz coś nowego, pozdrawiam.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe cpi2006
    cpi2006
    Użytkownik

dobrze mówi ”rkos” POLAĆ MU!!! tylko AM6

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Przecież jak dzisiaj jeździłem na Zippie PRO 50 kolegi, a on na moim Peugeocie ( Skuter full seria odblokowany ), to niebo a ziemia, już chopper kingway innego kolegi lepiej ciągnie .

Nie żebym był jakimś gimbem któremu tylko w głowie prędkość i szaleństwo, lecz jeżeli chcesz sprawiać na drodze pozornie że jedziesz na ścigaczu to kup używaną markową sprawdzoną maszyne, a się nie zawiedziesz, przyjemność z jazdy o wiele lepsza, gdyż tam czujesz, że jedziesz jak na 50cm 🙂

Dodam jeszcze że na tym Zippku jeździ się chuj***, czuję się jakbym nie mógł dodawać gazu, bo tak czy siak tak samo się wkręca 😛

Porażka i wiocha w jednym…

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Jeśli nie chcesz Junaka i Zipp’a to przyjżyj się tak jak mówi Mich4l nad Rometem RR50 🙂

Szlachta w korkach nie stoi ; d
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie