Chiński cylinder 80ccm z allegro

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Chiński cylinder 80ccm z allegro

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Chinaboy Chinaboy 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Chinaboy
    Chinaboy
    Użytkownik

Witam
    Mam pytanie do użytkowników takiego zestawu: http://allegro.pl/skuter-4t-cylinder-glowica-100-wal-modul-dysza-i2836286514.html . Jaka wytrzymałość jest tego zestawu, ile kilometrów macie przejechane lub co w nich może paść ?

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

W opisie sprzedawca pisze, że pasuje do skuterów i motorowerów 4T. Ale wymienione w opisie skutery i motorowery mają całkiem inne typy silników… Taki zestaw nie może pasować do całkiem innych typów silników…

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Chinaboy
    Użytkownik

Mają różne typy ale tą samą budowę czyli gy6

Zdjęcie profilowe zahrad77
    zahrad77
    Użytkownik

daje 1000 km maksymalnie

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

zahrad77 napisał:

daje 1000 km maksymalnie

ze co?

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

cylindry do 4T wytrzymują minimum 5000 km a zdarzają się i takie co nawet 15000 zrobią, nigdy nie słyszałem żeby po 1000km cyl był do wymiany, a skoro to jest 85cc to nawet jak będzie zużyty to mocy będzie trochę miał bo ma dużą pojemność 😉

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Chinaboy
    Użytkownik

Ja na oryginalnej 50ccm przejechałem 10000km i jeszcze jeździ tylko zastanawiam się nad włożeniem tego zestawu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie