Chinski Cross 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Chinski Cross 125

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

michall708
    Użytkownik

Witam mam taki problem z Crossem, jezdziłem Crossem i uszczelke mi wydmuchało no i ją wymieniłem teraz jest taki problem ze nie pali, zapali Tylko wtedy gdy wleje paliwa do Gaznika bezpośrednio i musze go z dobrej górki rozbujać zeby co kolwiek zalapał jak juz zalapie to nie ma w Nim zycia wgl ledwo jedzie iw gl puszczam z gazu gasnie . gaznik testowałem na innym motorze i jest wszystko ok zawory niby są ok rozrząd ustawiony tak jak powinien być iskra ok swieca nowa dodam jeszcze ze kiedy bujam go z górki on tak delikatnie strzela w wydech lapie dopiero jak stopniowo daje mu gazu ale to tak delikatnie i stopniowo coraz wiecej . miałem rózne problemy z Crossami tego Typu ale z Tym jeszcze sie nie spotkałem jak ktos wie co moze być to z górki dzieki

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a po tej wymianie uszczelki kompresja jak wygląda?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

michall708
    Użytkownik

nie jest słaba ale tez nie jest za dobra

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

gościu…

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie