Chiński 4T swap Piaggio 125 4T.

Witam robie swap do chinskiego 4t silnik piaggio 125 i mam pytanie jak podpiąc zapłon z silnika piaggio wychodzi 5 kabli 3x zółte regulator napiecia czyli ładowanie swiateł itd zielony czujnik połozenia wału i brazowy smarowanie a w chinolu w ramie jest tak niebieski do czujnika połozenia wału czerwono czarny zasilanie i w kostce ładowanie jak to podpiąc zeby było ładowanie pomocy siedziałem 5 godzin i nie dam rady dojsc

Podłączenie tej instalacji jest komicznie proste, i trwa max 10 minut. A masz moduł zapłonowy z piaggio?
Z reszto masz tu moją rozpiskę jak to podłączyć.
http://www.skuterowo.com/forums/topic/swap-na-piaggio-125ccm
Tam w opisie nie dopisałem tylko że trzeba kabel zasilający włącznik świateł ten przy manetce gazu którym się włącza światła pozycyjne, to zasilanie tego włącznika trzeba odciąć i podłączyć do stacyjki, bo inaczej będą ci się świeciły światła nawet jak zgasisz skuter i wyjmiesz kluczyk ze stacyjki, trzeba gasić światła włącznikiem przy manetce gazu, a nie zawsze sie o tym pamięta, a silnik nie ma kopki w razie padnięcia akumulatora, więc można się zdziwić jak się zapomnie wyłączyć światła i postoi tak z 3 godziny :) odcięcie kabla zasilającego z tego włącznika i podłączenie tego kabla do stacyjki załatwia sprawę. Reszta opisu jest OK