Chinski 4t + spadek osiagow po zmianie cylindra.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Chinski 4t + spadek osiagow po zmianie cylindra.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Fuman Fuman 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Fuman
    Fuman
    Użytkownik

Witam, mam pewien problem, a mianowicie w moim 4t spadała predkosc maksymalna po zmianie cylindra na80cc. Przed zmianą leciał mniej wiecej 70/75 km/h teraz max. 60. Zwiekszenie mocy można odczuc, lecz predkosc mnie nie zadowala. Wymieniłem w gazniku dysze na 80. Dodam, że skuter ma bardzo dziwne obroty. Sam na nie wchodzi i sam z nich schodzi. Jeszcze jedna sprawa to ciasny tłok, ale nie wiem czy to w czymś przeszkadza. Podejrzewam, że może byc to wina gaźnika bo skuter stał około roku w piwnicy.

Prosze o pomoc 🙂

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Po pierwsze gaźnik do regulacji. Dokładnie go wyczyść i dokładnie wyreguluj.

Naraku na swojej stronie zamieściło dokładna instrukcję montażu cylindra, dla zainteresowanych tu jest link: http://www.naraku.pl/components/com_jooget/file/instukcja_montazu_naraku-_cylindry.pdf

Z powyższego poradnika wynika, że dysza 80 może być za mała, Naraku doradza 95 lub większą.

Zawory dobrze ustawiłes? Rozrząd jest ustawiony poprawnie? Rolki wariatora nie są zużyte?

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Fuman
    Fuman
    Użytkownik

Zawory ustawiłem na 0,05mm i 0,06mm. Rozdząd ustawiałem według tego tematu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1637911.html. Co do rolek, mam zamiar wymienic wariator wraz z rolkami, ale czekam na kompresor do pneumata bo za chiny nie da sie odkrecic. Jest opcja, że to własnie przez gaznik tak wolno jedzie?

Zdjęcie profilowe Fuman
    Fuman
    Użytkownik

Nikt nie jest w stanie mi pomóc?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie