Barton 21 4T 80 ccm.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Barton 21 4T 80 ccm.

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe tadek2241 tadek2241 5 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tadek2241
    tadek2241
    Użytkownik

Witam zlazylem nowy cylinder glowice i walek i mam problem troche mi kopci gaznik ustawilem zawory tez przejechalem 7km i dalej to samo a v max bardzo nieduzo mi sie poprawil co musial bym zrobic zeby to wszystko zgrac fajnie tzn zeby bylo przyspieszenie i vmax

Zdjęcie profilowe darek4050
    darek4050
    Użytkownik

ustaw mieszankę paliwowo powietrzną ,

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    tadek2241
    Użytkownik

jest ustawiona zawory tez

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

tadek2241 napisał:

Witam zlazylem nowy cylinder glowice i walek i mam problem troche mi kopci gaznik ustawilem zawory tez przejechalem 7km i dalej to samo a v max bardzo nieduzo mi sie poprawil co musial bym zrobic zeby to wszystko zgrac fajnie tzn zeby bylo przyspieszenie i vmax

kopci na błękitno czy czarno?

co do v max, musiałbyś zmniejszyć przełożenia przekładni pod większą pojemność

tadek2241
    Użytkownik

na błękitno a jak sie zabrac za to przelozenia i jaki to koszt

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Skoro na błękitno, to spala olej.. pierścień olejowy ma duży luz, albo uszczelniacze trzonków zaworów nie trzymają. Możesz spróbować zalać silnik gęstym olejem np. Castrol 20W40. Koszt przełożenia to ok.200 zł plus robota. Przełorzenia znajdziesz na racingplanet.pl

tadek2241
    Użytkownik

no fajnie ale przeciez to wszystko nowe zalozylem a moze byc tez przyczyna tego dymienia ze gaznik zle ustawiony

Zdjęcie profilowe B4rtek
    B4rtek
    Użytkownik

Mogla by być gdyby kopcił na czarno (paliwo). Błękit to olej i tego nie zmienisz akurat. Mogłeś źle pozakładać pierścionki lub po prostu dostałeś jakieś felerne.

tadek2241
    Użytkownik

tak to moze byc to ale na wolnych obrotach nie kopci

Zdjęcie profilowe B4rtek
    B4rtek
    Użytkownik

To tym bardziej właśnie stawiam coś na szczelność pierścieni 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie