chińczyk 125 asfalt teren

Witam,
Przymierzam się do kupna niedrogiego motoru 125. Mam 190 cm wzrostu wiec pewnie się ograniczy liczba modeli motocykli. Budżet to ok 6000 zł.
Byłem pooglądać w pobliżu motocykle, ale tylko były motocykle bartona, a junaki, romety, zipp, kymco, ferro na zamówienie były. Pytam bardziej właśnie znawców tematu chińskich motocykli którzy je eksploatują, bądź mają w inny sposób styczność które motocykle klasy 125 się opłaca/awaryjność mniejsza w stosunku do konkurencji. Jednym słowem które firmy są solidniejsze. Patrząc w sklepie na bartona to same motocykle fajne wyglądały ale nie mam pojęcia czy lepiej patrzeć po junakach a może rometach. Motor w stylu hondy varadero 125. Będę wdzięczny za pomoc.

w teren - czyli co masz na myśli?
bo ramy w chińskich konstrukcjach nie bardzo się nadają na wyczyn w terenie. One głównie terenowo wyglądają.

Jako teren mam na myśli sucha, boczna droga przez las która jest względnie równa. Małe wyboje. Czasem jakieś płyty betonowe, ale jak mówię to tylko przejazdy/skrót po takiej drodze. Co ważne zapomniałem dodać, planuję też montaż kufra centralnego przynajmniej.