China vs Dellorto

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #644511 Reply
    TiG3R999
    Uczestnik

Witam, zakupiłem chiński gaźnik bo sąsiad mówił, że to jest oryginalny do piaggio….
    Czy ten gażnik chiński 17.5mm będzie miał takie same osiągi w piaggio nrg power jak miało dellorto?

i zasadnicze pytanie czy 17.5mm nie zależnie jaki każdy ma takie same osiągi?

#644515 Reply
    TiG3R999
    Uczestnik

bo w dellorto nie da się dokręcić tej czarnej pokrywy bo gwint urwany czy coś takiego….

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#644519 Reply
    Wombat
    Moderator

jak sprawny i srednica ta sama i dysza to tak

#644568 Reply
    TiG3R999
    Uczestnik

a można nagwintować?

#644570 Reply
    TiG3R999
    Uczestnik

bo jednak seryjne w piaggio był dellorto phva 17.5 ed więc trochę mi go szkoda… 🙁

#644571 Reply
    Wombat
    Moderator

CO nagwintować?
    jak rany..
    ludzie jak macie coś na myśli to piszcie co macie na myśli. Skąd biedne misie mają wiedzieć co ty chcesz gwintować?
    Zakładam ze piszesz o tej „gwint urwany czy coś takiego”. Ponieważ nie wiadomo co to jest „coś takiego” to moge ci napisać że jak jest miejsce do wycięcia gwintu to można gwintować albo zaspawać, nawiercić i zrobić od nowa.

#644572 Reply
    TiG3R999
    Uczestnik

komora pływakowa

#644574 Reply
    Wombat
    Moderator

gwint

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: China vs Dellorto
Twoje informacje:

Back to top button