chciałem sie przywitać | Forum Motocyklowe, Opinie Jednoślad.pl

chciałem sie przywitać

Oglądasz 45 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #212505 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Witam Panowie!

Nie ma jak widzę działu „powitalnia” o czym była rozmowa w „sprawach organizacyjnych”. A ja właśnie chciałem się przywitać po długiej długiej przerwie: Byłem użytkownikiem forum dość sporo na jeszcze bardzo starym takim szarym forum jeszcze przed nazwą „jednoślad” ( choć tej początki też znam. Nie wiem może ktoś mnie pamięta, choć pewnie nie ale nick mam ten sam. W każdym razie chciałem powiedzieć wielkie „CZEŚÆ” i znów wdrążyć się w jednoślady, ich problemy i pomagać jeśli będę potrafił 🙂 Pozdrawiam

PS: temat można usunąć jeśli sprawia problemy 🙂 i tak będę się starał pomagać w miarę możliwości 🙂

• #212506 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

1. Stary jednoślad już nie istnieje
      2. Stara ekipa już nie instnieje
      3. Jest całkowicie nowa ekipa
      4. Mamy swoją własną, zaje**tą atmosfere – po prostu jest elita – jak to mówimy – którzy siędzą dziennie, często no i jesteśmy jak rodzina 🙂
      5. Forum (my) żyjemy własnym życiem zupełnie nie związanym z stroną główną i sklepem 🙂
      6. Głównie są tu skutery i nowi ludzie przychodzą tu żadko ale jakoś się turlamy 🙂
      7. ZAPRASZAMY ! 😀

• #212507 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Po tytule już myślałem, że norvid come back xD
      No ale pomagania dużo nie będzie bo teraz głównie tętni życiem nonsens i worklogi w których coraz więcej 125 jest ;p
      No ale witamy, zapraszamy itd ;D

RudY napisał:

no i jesteśmy jak rodzina 🙂

Kruczek jest jak mamuśka, mody jak Tatuśki a usserzy jak nasze dzieci czym wyższa ranga tym dziecko starsze no i Ruchamy se Kruczka co nie? xD hahaha nie no żartuje oczywiście, co na tym forum ma często miejsce bo atmosfera jest baaaardzo luźna więc na start na oswojenie z atmosferą żarcik xD

• #212508 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

No pwoiem Wam że mnie zaskoczyliście trochę że to jakby już inne forum. Rzeczywiscie po przeglądzie zauwazyłem że mniej juz spraw typowo skuterówych. Poztym ze starego forum jak się nie myle to jest użytkownik „Wrona”…..obym się nie mylił, obym się nie mylił 😀

W każdym razie jeżeli Wam to nie przeszkadza nowa ekipo to przejże forum i popisze trochę a potem cichutko odejde:P

• #212509 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

a po co odchodzić :p
      Witamy w rodzinie 😉

• #212510 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

hefaistos napisał:

a potem cichutko odejde:P

JAK TO ?!
      Nie ma tak ! Wróciłeś to już zostajesz na stałe 😛 !
      No i jak już zostajesz (:D) to pamiętaj o atmosferze … jak ktoś Ci powie np. „cipko” to się nie obrażaj tylko śmiećj :DD

No i z tego co zauważyłem to nie odkopuj tak tematów 😉 Ale się przyzwyczaisz to zkapujesz o co chodzi 🙂

• #212511 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

szczerze to nie bardzo patrze na daty. staram się spoglądać w tematy max z drugich stron i mimo że byc może autor rozwiązał juz problem to nie zawsze o nim napisze. Być może czyjeś sugestie przydadzą się komuś innemu? Trzeba wierzyć w cos…….

No ale ok niech będzie że piszemy na tematy tylko z pierwszych stron skoro tak wolicie 🙂

Pozdrawiam

• #212512 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

A ja jestem nietykalnym ogniwem tego forum xD

Witamy! 😀

[ Dodano: 08-08-2010, 00:28 ]
      HAHA xD już nas nie opuścisz, bo mamy twoje gg 😀 chłopaki, w razie co spamować mu na gadu, żeby nie odchodził xD

• #212513 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

No tak a skad wiesz że nie zmysliłem tego numeru?:P Przecież to takie proste

Poza tym macie tu i tak sporą wiedze. 🙂

Ale czemu akurat Kymco ?:P Panie nieruszalny? ( trzeba Cie poruszyć haha)

• #212514 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

hefaistos napisał:

Ale czemu akurat Kymco ?

zacznie się teraz kazanie jakie Kymco jest zajebiste xD
      Wywołałeś wilka z lasu ;P

No tak a skad wiesz że nie zmysliłem tego numeru?:P

Jesteś dostępny więc czyjś to numer musi być ;P

• #212515 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

No patrz to już nawet nie można numeru gg podać bo chcą spam wysyłać hahahah

Hmm to aż taka obsesja na temat kymcoś No cóż przyjme to z pokorą bo jedyny model od Kymco któy jest wg mnie godny polecenia to skuter S9 🙂 cóż każdy ma swoje ulubione

• #212516 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

hefaistos, to ty gówno wiesz o Kymco :mrgreen:

Mafioz napisał:

zacznie się teraz kazanie…

Takiego wała! Nie chce mi się 😛 Niech czyta, to się dowie 😛

• #212517 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

aaaa właśnie hefaistos, pamiętaj, że Kowal to czarna owca forum i z niego się ogólnie wszyscy śmiećjemy z tego co on robi i jaki nie ogar jest xD

• #212518 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

…a Waski ma srake i boli go brzuch!
      😆

• #212519 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Haha no po prostu – zostaniesz to wczujesz się w klimat i ogólnie połapiesz o co tu chodzi 🙂
      Szczególnie polecamy śledzić Shoutboxa – takie coś na dole strony głównej forum 🙂 Taki czacik 🙂

• #212520 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

DzięęętooPPPrryy 😀
      hefaistos, Spamuj jak wacóś wszędzie gdzie się tylko da to się wczujesz 😛 hehehe

• #212521 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

hehe no to witamy 😛
      Myślę że zostaniesz z nami troszkę dłużej niż inni użytkownicy, a i dodaj jakiś Avatar, bo wtedy jakoś inaczej mi się patrzy na takiego usera 😀 😛

• #212522 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Hefajstos pamiętasz może usera Kocio ? : ) : ) Który miał Keewaya hurricane ? Jeśli tak To ja jestem :))

• #212523 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

nie czytam wszystkiego bo mi się nie chce ale fakt powinna być jakaś powitalnia

ja ciebie hefaistos, pamiętam

hefaistos napisał:

Poztym ze starego forum jak się nie myle to jest użytkownik „Wrona”…..obym się nie mylił,

racja 🙂
      byłem na starym forum

• #212524 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

a ja bylem na wszystkich odslonach forum 😛
      i ze starej gwardii chyba tylko ja nie zostawilem tych oszlomow na pastwe losu hah 😀

Admin wita i przenosi do nonsensu, bo po co tu pisac 😛

w sumie trzeba by przedyskutowac powitalnie….

• #212525 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Kruczek a Ty to nie miałes przypadkiem xr6? I trochu tam, no może nie tylko trochu w optyke kaske ładowałeś?:)

• #212526 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Miał – przecież jest na avatarze u niego 🙂

• #212527 Odpowiedz
      Anonim
      Gość
    • #212528 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Hah byłem szybszy 😛 Setne sekundy 🙂 Jak pisałem to nie było a jak wysłałem i się odświerzyło to mi się twoja pokazała pod moją 😛

Teraz można spamować bo w nonesnsię 😛

• #212529 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

A nie skojarzyłem z avatara bo własnie pamietałem ją jak w pierwsyzm linku:P Żołtawo czarna:D hehe ale kasy to wnią poszło chyba boefekt super. No a ja teraz tez przerwa po ostatniej Aprili rx poptrzeba było mi samochodu ale na początku nastepnego roku będzie jakieś moto to juz postanowione:) Zastanawiam się głębogo na Suzuki GS500 ale to się wszystko może zmienić jeszcze w trakcie szukania:)

• #212530 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

EE tam kasy poszło…
      wymalował sprejem za 20zł, wywalił plastiki przykleił folie śniadaniową żeby chrom przypominało na wydechu z patyków posklejał jakoś tą czasze przednią z lampą wydech zespawał z rurek ze starego ogrodzenia a końcówkę z odkurzacza wyciągną. Silnik jakiś z komarka kurde a lampy z golfa 2 ale naklejki mocy w niewidocznych miejscach dodały trochę mocy ;p
      Ogólnie cały ten xr6 to hand made był więc 0 kassy poszło tam xD hahaha

PS Jak nonsens to spam musi być xD

• #212531 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

przyjdzie taki na fazie i plecie trzy po trzy 😛

kasy poszlo sporo ale najwięcej to poszlo pracy, mniej więcej tyle ile przy budowaniu customa, ale ja robilem wszystko sam 😛

• #212532 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

GS500?.. ale rozumiem, że jakaś świeża sztuka powyżej 00′, bo jak nie, to nie warto kase ładować, bo wraka kupisz 😉

• #212533 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

omg, Dywer znowu jakieś mądrości ;p. Na to nie ma metody. Jak się chce to się spokojnie dorwie dobre moto za małą kase, tylko trzeba poszukać i czasem niestety trochę poczekać…

• #212534 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Dobryyy ;D

Miłego uzytkowania forum, hefaistos.
      Obrażam się za to „Witam [u:b092bf303c]panowie[/u:b092bf303c]” xD dobra, dobra przełknę xD

• #212535 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Wiesz no na te po 2000r to na razie nie ma funduszy 🙂 Zoabnczymy jeszcze 🙂 Teraz Znowu strasznie podoba mi się Bandit 400/600. Świetna hulajnoga, super dźwiek, zajefajny wygląd jak dla mnie. Sylwetka podróżnego wygodna jak mniemam tyle że wysoki jestem 187cm wiec nie wiem czy nie bede na niego za duzy, nie miałem okazji siędzieć. Ale kupić coś trzeba bo aż czasem żal sciska nie powiem co w niedzielne popołudnia przy pieknym zachodzie słońca….ehhh

A no że po kupnie trzeba kasy włożyć to sprawa normalna i oczywista jak to że nietoperz szyje na widłach 🙂

• #212536 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Wiesz co, Bandyta będzie w sam raz 😉 GS jest strasznie mały 😛 Proponowałbym porozglądać się jeszcze za Hornetem, bo można zdrowe sztuki wyrwać w dobrej cenie 😉 Ostatnio miałem okazję kupić za 5000zł 2003 rok bez chłodnicy i zegarów, ale poza tym stan zajebisty 😉 więc jakbym wydał nawet na nowe części ok. 800zł, to i tak cena grubo poniżej rynkowych 😉 Szukaj sprzętów niekoniecznie w stanie idealnym, ale od motocyklistów, bo handlarze, to szmaciarze 😉 Albo sobie sprowadź z Francji lub Włoch, bo tam teraz dobre tanie sztuki chodzą 😉

• #212537 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

zgodze się z toba dywersant ze handlarz to szmaciarz ale tylko jeżeli sprzedaje coś swojego.
      A po za tym reklama dźwignią halndlu, jak się zaprezentujesz tak sprzedasz , a co ma handlarz za zadania ? Sprzedawać 😀
      Więc jak kupujecie sprzęt który ma ukryte wady to nie mieć wątów to handlarza tylko do właściciela sprzętu, który nie ma czasu spotykać się z potencjalnymi nabywcami jego maszyny 😀 więc oddaje do handlarzy 🙂

• #212538 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Carmen napisał:

Dobryyy ;D

Miłego uzytkowania forum, hefaistos.
      Obrażam się za to „Witam [u:ba0ef1d639]panowie[/u:ba0ef1d639]” xD dobra, dobra przełknę xD

Przepraszam, masz racje brak mi kultury i fasonu. Wybacz :567:

A co do motocykla Hornet to musiałeś mieć na rpawde okazje bo godziwe modele to chodza koło 10tys a tyle to raczej na razie za motocykl nie dam 🙂 Suzuki gs 500 małe powiadacie? hmm no bede musiał obejżeć i usiąć choć to tez fajne toczydło, sporo jest części na rynku, niezbyt drogi w utryzmaniu a i ceny nie wygurwane. No ale zoabczymy mam nadzieje że uda mi się trafić fajną Banditke 😛

• #212539 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Wiesz, to, że części dużo, to nie zaleta, bo daje jednak jasno do zrozumienia, że bezawaryjne te motocykle nie są 😉

• #212540 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

No tak Dywer … to, że do Kymco i innych chinolców nie ma części to oznacza, że są bezawaryjne 🙂 Ahm 🙂 Fajny tok rozumowania masz 😀

• #212541 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

A czy jest jakis bezawaryjny? Wszystko się psuje…..a to że jest duzo części to moim zdaniem jednak wina tego że to popularny i już niemłody przeceiż motocykl 🙂

No chyba że macie jeszcze dla mnie inne fajne ppropozycje: Podobaja mi się Nakedy , okrągła spora lampa z przodu to jest to. Poza tym niedrogi w kuponie jak i utrzymaniu. Moc?…hmm no na początek wiadomo wiele nie trzeba ale ja się przywiązuje do sprzetów wiec i potem to by się jej więcej przydało wiec powiedzmy zbyt słaby nie może być:) Bo na pewno keidyś bede próbował jazdy na gumie 🙂 No ale znowu 100KM to też za dużo jak na teraz:) Jakies propozycje? 🙂 Honda cb 500też ładna jest moim zdaniem 🙂

• #212542 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

RudY napisał:

chinolców nie ma części to oznacza, że są bezawaryjne

do chinolów jest w chuj części, więc wiesz 😛

Ja kupując moto patrzę na awaryjność, bo wolę jeździć, niż co chwila coś naprawiać 😛
      To, że maiłem przestój ostatnio, to wina nieumiećjętnej obsługi skrzyni biegów była 😛 Teraz już się zmieńiła ta sytuacja 😉

Części do DT jest chyba wiela, a ty ile czasu nie jeździłeś? 😛

• #212543 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Dywersant napisał:

To, że maiłem przestój ostatnio, to wina nieumiećjętnej obsługi skrzyni biegów była 😛

No czymś trzeba bronić moto ;}

Dywersant napisał:

Części do DT jest chyba wiela, a ty ile czasu nie jeździłeś? 😛

Długo był gaźnik u mechanika bo robił mi to długo bo w domu w czasie wolnym ale za to bardzo tanio 🙂
      Później czekałem tylko 5dni na śrubę z Japonii 😀

• #212544 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

RudY napisał:

Długo był gaźnik u mechanika

Ile? 😛

• #212545 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

No długo … skąd ja mam widzieć ile 😛 Na kalendarzyku nie zaznaczyłem 😀
      Na część – Ci mówię czekałem 5dni 🙂

• #212546 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

RudY napisał:

Na część – Ci mówię czekałem 5dni 🙂

A ja zamówiłem i na drugi dzień mi wysłali taką blaszkę do gaźnika w przepustnicy takie zabezpieczenie ;p
      Ogólnie to se mogę całe moto nowe sprowadzić bo wszystkie części są ;p Z tym że 2 tarcze hamulcowe kosztują 1000zł a wszystkie naklejki żeby kupić to chyba z 5tyś trza dać ;P
      Caęł moto by wyszło ze 60tyś ale by była NSR z 2010roku i se ogólnie mam wszystki części i uj Wam wszystkim w uszy. Se bym kase miał, to bym se złożył taką nsr xD

• #212547 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Ić ztond ! …
      Ja też mam wszystko tylko podkreślam, że mi ta śruba 5 dni szła z Japonii pipo 😀

• #212548 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

tak że skośnookie to z Japonii toż to z chin !

• #212549 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

mi paczki z chin lecą po około 2 tygodnie przez jeb.abe służby celne tak to kurier by doszedł do mnie po 3-4 dniach 🙂

• #212550 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Nie jeździłem tak z niecały roczek 🙂 jeśli mogę się wtrącić do dyskusji o częsciach 😀

Oglądasz 45 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: chciałem sie przywitać
Twoje dane:

Back to top button