Tuning skutera 4t 50 Torq. Co wymienić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Tuning skutera 4t 50 Torq. Co wymienić?

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW 3 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Patryk Gruba
    Użytkownik

4t 50

• Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    • Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to zależy co chcesz tuningować i w jakim celu.
    wymienic można praktycznie każdy element na mocniejszy/ładniejszy/inny – to zależy co chcesz uzyskać i ile możesz wydać.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Patryk Gruba
    Użytkownik

Chciałbym go przerobić na 125ke
    Wydać mogę do 2,5k
    Zależy mi jakie części wykupić i jakiej firmy by pasowały

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie da sie „przerobić” na 125.
    Musisz kupić silnik 125 z osprzętem, z kołem i wydechem żeby miec 125

Patryk Gruba
    Użytkownik

Chyba każdy skuter ma swój model silnika by go wymienić na lepszy czy każdy będzie pasował? Dobtze więc silnik do wymiany na 125, co jeszcze?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a co ja napisałem?

Zdjęcie profilowe J23
    J23
    Użytkownik

Kpl silnik GY6 125-150 kosztuje w detalu ok 1300-1500 zł, i to by była najlepsza opcja, problemem może stanowić zamontowanie takiego silnika, ponieważ mały GY6 ma uchwyty na dole, a większe GY6 mają je na górze. Podobno są silniki kpl 100 ccm z dolnymi uchwytami, ale nie miałem z nimi styczności. Natomiast mogę polecić kpl silniki, tzw. 80 ccm od firmy Wilmat. Trochę ich zamontowałem, i dobrze się sprawują.

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Młody ma dość… dłuuugą drogę przed sobą. Wszyscy to już wiemy. 😉 A masz tam na podjarkę i napieraj se z tym tematem dalej w opór: https://motor-x.pl/silnik-4t-lj150-qt4,p.html

Ryży kłak. 😉
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie