chcę kupić skuter Piaggio X8 125ccm

tak jak w temacie co sądzicie o tym skuterze :)

Bardzo dobry wybór. Chcesz kupić używkę?

Serdecznie polecam. Moje doświadczenie z firmąPiaggio jest bardzo dobre. Zero jakiś niedociągieć z ich strony. Polecam ;)

Piękny sprzęt spod marki której napewno można zaufać.
Jak chcesz kupić używkę to pokaż jakieś konkretne oferty- obejrzymy- ocenimy;)

Tu masz takie Paggio: http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-motocykle-skutery-Piaggio-X8-W0QQAdIdZ198712613#

tak chce kupić używany ale to najwcześniej w przyszłym sezonie, tylko chciałem się dowiedzieć jak się go prowadzi,ile pali,koszty eksploatacji, jakie ma plusy i minusy, na pewno plus to jaki ma to zajeb.... duże schowki :) babę na trasie można normalnie zawinąć do bagażnika hehehe :)

halo jest tu kto?? :)

Jesteśmy :D
Prowadzić się powinien dobrze, wogóle piaggio są dobre bezawaryjne więc możesz brać.
Tutaj więcej osób na 50ccm więc dla tego trochu cicho w temacie.
Poszukaj jakiegoą może forum o 125ccm

szukałem i powiem ci że mało jest na google na jego temat, tzn jest ale to co ma w sobie itp, a mi chodzi o realna praktykę:) ale spoko daliście mi więcej info :)dzięki :)

nie dziw się, że nikt nie pisze- poporstu nikt tu nie ma takiego sprzętu, a po co ktoś ma zmyślać.

domyślam się ale może kiedyś mieli albo przejechali się tym skutem np. kumpla :)

kazdy chwali swoje polecam Ci Kymco Grand dinka. Ceny czesci do skuterow wiekszych pojemnosci, czy to silnikowe czy inne sa znacznie droższe niz do pierdziawek 50ccm. Piaggio tanią firmą nie jest. Polecam Ci cos z tajwanu- Kymco. Wybor jest spory, moj ma najechane 49.000km i odpukac nic sie nie dzieje. Kupiony za 3500zl.

wiem o którego Ci chodzi i rozkminiałem na tym kymco ale bardziej podoba mi się Piaggio i co dla mnie bardzo ważne ma niesamowicie pojemny bagażnik, a co do części do tego piaggio to oczywiście patrzałem i nie są aż tak strasznie np przednia lampa koszt około 300 zł a np do suzuki burgmana 600-800 zł wiec jak na piaggio to nie jest aż tak zle :) ale dzięki za propozycje

Koledzy PIAGGIO X 8 125 cm to super sprzęt posiadam taki od marca i zrobiłem już ponad 700km super prowadzenie super jazda nawet poza miastem daje sobie radę.Bardzo cichy,super pozycja za kierownicą nie męczę się wogóle 184 cm wzrostu .Po wymianie oleju w silniku i przekładni chodzi super i niech jeździ tak dalej .Choć mamswoje latka ale wystarczający do miasta i poza miasto.

Jeśli ktoś chciałby jakiejś pomocy bądź porady proszę pisać dzwonić mailować cichy1919@op.pl 503174868

posiadam piaggio x8 i nie mogę sobie poradzić z rozebraniem zacisku przód w celu wymiany klocków proszę o pomoc lub link do jakiegoś filmiku instruktażowego

Cichy czy ty jeszcze masz to piaggio ???