Chcę kupić skuter-ale nie wiem jaki

Witam
Zamierzam kupić sobie skuter. Najlepiej nowy, niezawodny i w miarę tani. Silnik 4t. Mam 170cm wzrostu. Z góry dzienks.. :-)

A wolisz bardziej sportowy czy turystyk?

Jeżeli ma być nowy,niezawodny to raczej nic poniżej 4tyś. zł nie znajdziesz.

najlepiej sportowy

Proponuję kupić nowy Auto Świat Extra - motocykle, motorowery i skutery. Tam będziesz mógł porówać ofertę wszystkich producentów i sprzedawców w Polsce. Aktualna oferta wraz z cenami, ponadto w miarę obiektywne opisy modeli. To na dobry początek żeby mieć rozeznanie na rynku.

W miarę sensowny chińczyk ok 4 tysięcy, tajwan powyżej tej kwoty i więcej, później włochy i japonia do 10 tysięcy.

Przykładowo tajwański Kymco Nexxon 4200 zł (test na stronie głównej skuterowo.com), Kymco Agility RS 4700 zł. Ale już chińczyk z Węgier Motowell Yoyo 3790 zł, a model Magnet 2T 4090 zł.

Co wy chcecie od tych chińczyków? Może nie każdego stać na aprilie czy niewiadomo co ;D

Ja zupełnie nic nie chcę :lol: Sam posiadam...

Ja Ameryki nie odkryję (powtórzę po raz kolejny) wszystkie skutery na planecie Ziemia albo są składane w chinach albo mają od groma części z tego kraju.
Jeżeli to ma być twój pierwszy skuter ,polecam właśnie chińczyka .
-Cena jest dobra
-Cala jednostka napędowa jest sprawna i wytrzymała(niezależnie jaki model wybierzesz)
-Kiedyś pewnie samodzielnie zechcesz pogrzebać w skuterze więc jak coś sknocisz to płaczu nie będzie.
Ja mam Ince Sprint 4T ,na początku psy wieszałem teraz nabrałem respektu do maszynki i z coraz większym stanem przejechanych kilometrów ,coraz bardziej jestem zadowolony z faktu jej posiadania(każdy chwali swoje :lol: )

Uploaded with ImageShack.us

Zawsze możesz poczytać: http://www.skuterowo.com/gb-motors-cyclone-poczatki/

Możesz poszukać używany,za rozsądną cenę Znajdziesz jakiś markowy który jeszcze długo będzie Ci służył.Trzeba tylko się dobrze porozglądac bo dużo katowanych jest....

Może Kingway Martinelli 4T? Bardzo fajny skuter, na żywo super się prezentuje. Posiada sportowy wydech, koła 13" i dwie tarcze, -z przodu i z tyłu. Cena nowego z rocznika 2010, 2tyś.zł.

Także jestem za Martinelli, zobaczymy co kolega napisze :D

fajny ten skuter 8) , kurcze i dość tani. Znalazlem nawet taką ofertę z gratisami

http://allegro.pl/kingway-martinelli-4t-skuter-serwis-mobilny-grat-i1467518178.html

ragaz, na żywo Kingway Martinelli prezentuje się zajebiście, a jaki piękny basowy dźwięk wydobywa się z tłumika...

w tej cenie to mógłbym się skusić ince puszczę za 1200-1300 i może bym wzął,pomyślę jeszcze

Witam mam do sprzedania skuter peugot speedfight 2 2003.
Skuter zółto-czarny. Bardzo ladnie sie prezentuje , jezdzony przez dziewczyne . Przebieg ok 15 tys. Sprawny stan oceniam na bd. Opłacony , jedyna rzecz ktora jest do wymiany to opony.

CENA 3200.
wrazie pytan
tel 724966555
gg5767597

ja bym ci polecał baotiana ja mam i przejechłem na nim 3500 tys. bez zadnego problemu i kupiłem go uzywanego za 1000zl

PS jak go kupiłem to miał 2500 tys przejechane
więc polecm

My tu kopalni odkrywkowej nie prowadzimy.