Chcę kupić skuter-ale nie wiem jaki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Chcę kupić skuter-ale nie wiem jaki

Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Jakub100001 Jakub100001 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe speedmaster
    speedmaster
    Użytkownik

Witam
    Zamierzam kupić sobie skuter. Najlepiej nowy, niezawodny i w miarę tani. Silnik 4t. Mam 170cm wzrostu. Z góry dzienks.. 🙂

Zdjęcie profilowe Paja96
    Paja96
    Użytkownik

A wolisz bardziej sportowy czy turystyk?

lubie chłopców na motorach;)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Jeżeli ma być nowy,niezawodny to raczej nic poniżej 4tyś. zł nie znajdziesz.

Zdjęcie profilowe speedmaster
    speedmaster
    Użytkownik

najlepiej sportowy

Zdjęcie profilowe kasar
    kasar
    Użytkownik

Proponuję kupić nowy Auto Świat Extra – motocykle, motorowery i skutery. Tam będziesz mógł porówać ofertę wszystkich producentów i sprzedawców w Polsce. Aktualna oferta wraz z cenami, ponadto w miarę obiektywne opisy modeli. To na dobry początek żeby mieć rozeznanie na rynku.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe kasar
    kasar
    Użytkownik

W miarę sensowny chińczyk ok 4 tysięcy, tajwan powyżej tej kwoty i więcej, później włochy i japonia do 10 tysięcy.

Zdjęcie profilowe kasar
    kasar
    Użytkownik

Przykładowo tajwański Kymco Nexxon 4200 zł (test na stronie głównej skuterowo.com), Kymco Agility RS 4700 zł. Ale już chińczyk z Węgier Motowell Yoyo 3790 zł, a model Magnet 2T 4090 zł.

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Co wy chcecie od tych chińczyków? Może nie każdego stać na aprilie czy niewiadomo co ;D

o
    Zdjęcie profilowe kasar
    kasar
    Użytkownik

Ja zupełnie nic nie chcę 😆 Sam posiadam…

ragaz
    Użytkownik

Ja Ameryki nie odkryję (powtórzę po raz kolejny) wszystkie skutery na planecie Ziemia albo są składane w chinach albo mają od groma części z tego kraju.
    Jeżeli to ma być twój pierwszy skuter ,polecam właśnie chińczyka .
    -Cena jest dobra
    -Cala jednostka napędowa jest sprawna i wytrzymała(niezależnie jaki model wybierzesz)
    -Kiedyś pewnie samodzielnie zechcesz pogrzebać w skuterze więc jak coś sknocisz to płaczu nie będzie.
    Ja mam Ince Sprint 4T ,na początku psy wieszałem teraz nabrałem respektu do maszynki i z coraz większym stanem przejechanych kilometrów ,coraz bardziej jestem zadowolony z faktu jej posiadania(każdy chwali swoje 😆 )

Uploaded with ImageShack.us

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie