Chce kupić nowy skuter i do wyboru mam kymco like I django? Który lepszy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Chce kupić nowy skuter i do wyboru mam kymco like I django? Który lepszy?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Paula Paula 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Paula
    Paula
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ten który ci sie bardziej podoba

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Paula
    Paula
    Użytkownik

Chodzi mi o awaryjność…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oba reprezenyuja podobny poziom, oba mają silniki chłodzone powietrzem..itd
    po prostu są bardzo podobne

Zdjęcie profilowe Paula
    Paula
    Użytkownik

Ludzie źle się wypowiadają o peugeot…jak byłam dziś oglądać kymco, Pan stwierdził że django po 10 tyś. będzie miał humory i nie zawsze będzie odpalal. Mi osobiście bardziej się podoba django Ale po tym wszystkim boję się kupić…:(

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro pan od Kymco stwierdził że lepiej kymco niż peugeot to sie nie dziwie. ale to mało wiarygodne.
    Poza tym nie można wypowiadac sie „o peugeot” bo ta firma ma modele bedące zwykłymi, tanimi chińczykami tylko z logiem puga aż po własne konstrukcje, na własnej technologii.
    Akurat Djamgo to jest takie coś po środku. Nie te silniki co w Stallisach i im podobnych – chłodzone cieczą…itd ale też nie do końca jest to peugeot V-clic czyli wykły toros F16 za inne pieniądze. Django to jest coś po środku – chłodzony powietrzem silnik GY6 lub jego modyfikacja (czyli dokładnie to samo co kw kymco – też GY6).

Po prostu te firmy z górnej półki uznały że chcą też powalczyć o kawałek tortu w sprzętach za mniejsza kase (gdzie zasadniczo u nas kymco wymiatało bezkonkurencyjnie) i zrobili właśnie tańsze konstrukcje, na tańszych i prostszych silnikach..itd
    W tej klasie są wszystkie powietrzaki z mocą około 10KM – SymmFiddle II, Django, Kymco Agility, Like, People…itd bez względu na kształt nadwozia (klasyk czy nowocześniej). Reprezentują bardzo podobny poziom.
    Z kolei schodek niżej stoją te wszystkie chińczyki też powietrzaki 125b z mocą około 8-9KM (junak 711, bartony, Romety, Zipppy) ale tez bardziej z racji na osprzet, zawieszenie i hamulce niż silnik.

Zdjęcie profilowe Paula
    Paula
    Użytkownik

Bardzo dziękuję za odpowiedź.Duzo mi pomogłeś . Spokojnej nocy

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie