Chce kupić a nie wiem jaki pomóżcie .

Zastanawiałem sie nad barton motors ( HURAGAN ) , moj kuzyn ma z tej firmy ale inny model j jeszcze mu sie nie zapsuł w ciągu 2 lat . Opłaca sie go kupić , mój ojciec też nim bendzie jeżził i mi kazał jakis wybrać bo sie na tym nie zna tak jaki ja .

Napisz na początku jaki masz budżet.

skuter jak skuter jak o niego będziesz dbał tak ci będzie służył

ja mam uzbierane narazie 800 zł ale dobije do 1 koła , a tata sie dołoży ok3 koła

http://www.barton-motors.pl/p,s,oferta,s2,huragan.html tu jest link do niego

Troche dziwnie to napisałeś... Budżet masz 3 tys. czy tata Ci dołoży 3 tys?

Napisz jakiego skutera potrzebujesz, czy ma być 2T czy 4T, czy ma być duży czy co ;D

dolicz do tego tak ,kask 2szt ,tablice , dowód rejestracyjny , zapięcie do skutera (linka gruba ) rękawice z membraną bądź skórzane bo każdy wie jak wiatr przewiewa zwykłe rękawiczki i jak palce sztywnieją
to jest koszt ok 600zł i nie te kaski z allegro za 30zł tylko atestowane te w miarę są od 170zł

z kask rejerstracje tablice zapiencie i renkawice = ojciec :P

no tak ale wiesz suma sumaru i z 3tys robi sie 4tys ale nic masz sponsora to kupuj

no ale ja go gupie w okresie zimowym (taniej) i też w 2013 a on bendzie z 2012 ( taniej) i ojciec sie zgodził o wie o tych wszystkich wydatkach wienc jest ok.

ja miałem zniżkę 1000zł za rocznik 2010 kupiłem w zime 2011r

to dużo a gdzie kupowałeś bo ja zamierzam w MOTO-TECH w Strumieniu

ja w zippie

a jakiego masz skutera ?

zipp tops 4t ale jest mały wiec kup cos jak ten barton 196cm długi

pozazdrościć ja pójde w pon do szkoły i ide z świstkiem że zdałem bo jestem świeżo upieczony

a jak ci sie sprawuje ?

i co sązisz o tym co podałem w przykładzie

thx za wszyszysztko bardzo mi pomogłeś

nie wiem kolego czy on jest dobry ale jest nowy jak będziesz dbał to ci posłuży długo ja swoim zrobiłem w 9 miesiecy 2700 km średnia wychodzi 300km na miesiąc i żadnej awarii