Chcę jechać 120km/h

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #194414 Reply
    LACZEK
    Użytkownik
    • 1

Posiadam chiński skuter 50cm chyba coliber. Co mam zrobić abym mugł nim jechać 120 km/h. Myślę nad zmianą silnika na 150cm lub 250cm, tylko tak aby rodzice się nie gapnęli.
    A może moje 50 da się jakoś ztuningować?

#194415 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2

No… to masz kilka możliwości:
    1. jak pisał wczoraj Paci, po trzecim szlifie cylindra moc wzrasta niesamowicie, więc lu
    2. tanio też można, wystarczy rozebrać liczniki i najtańszym markerem popoprawiać cyferki dopisując 1 z przodu (to ważne, jak dopiszesz z tyłu nie będzie efektu)
    3. duża góra… ale taka naprawdę duża, najlepiej jakiś lodowiec gdzie biją rekordy prędkości na nartach. Siadasz i też… lu.
    Wszystkie trzy opcje są skuteczne i stuprocentowo pewne.
    Co do rodziców, to bym się nie przejmował, jak nie płacą OC, to co za różnica, można mieć i litra w motorowerze… tylko klapki poprzywiązuj taśmą klejącą, bo możesz pogubić, a by szkoda było :-)))

#194416 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

nie karm trola

#194418 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2

Bym się nie zdziwił, gdyby to był kot, który chce nas trochę podrażnić 🙂

#194419 Reply
    LACZEK
    Użytkownik
    • 1

arasz74 W stopce swich postów masz napisane \\\”\\\”Dupa pracuje na moje utrzymanie, tak samo jak mózg\\\” – więc się pytam: gdzie ty pracujesz i co robisz?

#194420 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

NIE KARM. są wakacje, dzieci sie nudzą a mają internet. Najgorsze co dla nich może być to to że zostaną olani – wiesz.. nikt sie nie chce z nimi bawić.
    Widać że te posty to czysta prowokacja. Szkoda czasu na jakiekolwiek dyskusje ze znudzonym kretynem.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Chcę jechać 120km/h
Twoje informacje:

Back to top button