Chamstwo na zlotach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Chamstwo na zlotach

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 tygodnie temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Hej nazywam sie Kamila i w te wakacje pracowalam jako hostessa na paru zlotach w calej Polsce.
    Pisze na forum bo spotkalam sie z chamskim i nieprofesjonalnym zachowaniem uczestnikow zlotu.
    Jestem hostessa juz od jakiegos czasu, ale zaczelam jezdzic na imprezy motorowe bo troche wiecej sie tam dzieje.
    Oczywiscie jak to na takich imprezach trzeba stac i pozwalac sobie robic z uczestnikami zdjecia, miec mocny makijaz, dekold itd.
    Nie spotkalam sie z taka iloscia chamskich komentarzy jak tam! Czasami grupka uczestnikow podchodzila tylko po to zeby na glos powiedziec cos w stylu – „Fajnego masz cycka!” albo „Ale cyc, a jaki to rozmiar?”
    I mase innych tekstow. Organizatorzy stwierdzili, ze zloty i duze cycki to idealne polaczenie i zebym nie marudzila…
    Czy ktos z was zauwazyl cos podobnego na zlotach ? Czy to jest normalka i rzeczywiscie tak sie to zawsze odbywa ?
    Prosze o jakies rady lub odniesienie sie do mojej sytuacji.
    Dzieki i pozdrawiam !

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

niestety – targi to jednak biznes i kultura a zloty to trochę dzicz. zawsze tak było i tak będzie.

na tej samej zasadzie jak bedziesz hostessą np z próbkami kiełbasy czy kawy w markecie – to zapewne max to bedą próby podrywu mniej lub bardziej chamskiego (ale raczej mniej – jednak zamknieta przestrzeń i udzie sie bardziej pilnują). A jak wyjdziesz z tymi próbkami na miasto to się nasłuchasz.
    Wszędzie tak jest.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

O matko… mysle, ze wlasnie o takim zachowaniu jak ty piszesz jest mowa.
    No trudno zebym nie miala fotek ze zlotu skoro bralam w nim udzial jako hostessa.
    Nie wiem po co mialabym niby dodawac tutaj zdjecie ze zlotu? co to niby zmienia?! I niezbyt rozumiem jakie ma znaczenie moj rozmiar piersi do tego tematu?!

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie dodawaj zdjec. zresztą kolega juz nie jedzie z nami.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jestem w szoku 🙂 az tak mnie nie urazil, w sumie mozna powiedziec , ze dla mnie to calkiem normalne pytanie XD
    Ale i tak dziekuje, nie musiales:)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No ok rozumiem co masz na mysli, ale chyba glownie na zlot idzie sie ogladac motocykle, a nie zaczepiac hostessy na temat ich biustu. To mialam na mysli. Tu nie bede zdjec wrzucac.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

ok zapytac kazdy moze, ale mozna troche grzeczniej a nie buracko od razu. A dla twojej wiadomosci juz przywyklam, bo inaczej bym tak nie chciala ciagle pracowac. Zlotoy mialam w Warszawie, Plocku, Wloclawku i raz w Berlinie i na Slasku.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zaczynam mieć dośc wpisów kolegi. to nie jest forum dla młodych onanistów. kolega nich sobie wygoogla jakies fajne zdjęcia i filmy.
    zamykam to

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Temat ‘Chamstwo na zlotach’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.