Cewkomoduł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #651811
    djvixed
    Uczestnik
    • 2
    • 11Postów:

    Witam. Wie ktoś jak podłączyć cewko moduł do Yamaha Tzr 50? Zakupiłem ostatnio i kolory kabli różnią się znacznie od tych na schemacie. Nie chce nic zepsuć dlatego załączam zdjęcia z kolorami. Być moze wie ktoś jak to podłączyć. Z góry dziękuję.
    Dodam że ze starej cewki wychodził jeden kabel o kolorze pomarańczowy.
    Image and video hosting by TinyPic
    Image and video hosting by TinyPic
    Image and video hosting by TinyPic
    Image and video hosting by TinyPic

    #651816
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a to jest do tego samego modelu?

    #651817
    djvixed
    Uczestnik
    • 2
    • 11Postów:

    tak,zamawiając na stronie patrzyłem do czego pasuje jak i dzwoniłem do firmy sprzedającej,która zapewniła mnie,że pasuje do mojej yamahy jak i do praktycznie każdego silnika AM6

    #651818
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    to niech ci podeśla schemat emailem albo instrukcje podłaczenie

    #651819
    djvixed
    Uczestnik
    • 2
    • 11Postów:

    schemat dostałem,lecz kolory nie zgadzają się. Zamieniałem miejscami kable ale nic,a ten jeden pomarańczowy który był w poprzedniej cewce wychodzi z starego modułu i nie wiem zabardzo jak to wypodłączać,bo obecnie mam osobno moduł osobno cewke a teraz chciałem mieć cewko moduł. nawet idąc po schemacie to tylko kable z statora od koła magnetycznego się nie zgadzają kolorami,po odłączeniu ich z modułu i podłączenia do tego nowego nie ma żadnej iskry,zamieniałem miejscami itp. dlatego dałem zdjęcia wtyczki od modułu,statora bo być może ktoś wie co do czego podłączyć przy nowej cewce załączonej na zdjęciu.

    #651821
    djvixed
    Uczestnik
    • 2
    • 11Postów:

    null

    #651823
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    no to jednak wychodzi na to że kupiłeś do innej instalacji elektrycznej niż twoja.

    #651826
    djvixed
    Uczestnik
    • 2
    • 11Postów:

    wątpię w to bo jako tako ilość przewodów i wgl sie zgadza, być moze wie ktoś jak to podłączyć a ja po prostu tego nie wiem bo byłem zapewniany,że to pasuje tylko trzeba wiedzieć jak to podłączyć,ktoś kto wie na pewno sie znajdzie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button