Ten temat zawiera 44 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

czy na stronie jest jakiś cenzurator czy co bo zmienia mi wyrazy niecenzurowane 😛

Anonimowy

właśnie chciałem dzisiaj wyjść z propozycją, żeby zrobić jakieś zabawne zamienniki 😉

np. (tylko to są przykłady, więc nie chcę za to warna!!) :

Chuj -> ptaszek, ptasiek, czy jakoś tak…
    Kurwa -> kobieta lżejszych obyczajów (nic bardziej pomysłowego nie przyszło mi do głowy)
    Dupa -> 4litery
    itd.

Zaraz forum dostarczało by sporo radości, jak byśmy czytali jakiś krytyczny text, brzmiący następująco:

„Kobieta lżejszych obyczajów, no i ptasiek, że tak powiem” 😛
    zamiast „Kurwa, no i chuj, że tak powiem”

Co o tym sądzicie??

Regis, dało by radę coś takiego wymyślić??

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

ale ja mówię że już on jest bo mi cenzuruje

Anonimowy

no dobra, ale nie tak jak podałem tylko np. „w” w „n”

myślę, że tak jakmówię było by fajnie ;]

Anonimowy

Wycenzurowanych jest doslownie pare słów. Nie wiem czy jest sens wprowadzac cenzure. Ludzie sami powinni dbac o kulture swoją jak i calego forum.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Z wprowadzeniem tego nie ma chyba dużo roboty, a forum stałoby się dużo kulturalniejsze.
    Ale ludzie zaraz coś wymyślą i wstawią -*+=/ i to nie ma bardzo sensu. A wypowiedzi świadczą o kulturze usera.

Anonimowy

w pełni się zgadzam Regis, ale im chodzi o takie urozmaicenie, a nie o czystą cenzurę…
    żeby trochę zabawniej było 😉

Bo zobacz, takie texciki fajniej wyglądają 😉
    Ale o kulturę języka i tak każdy musi dbać…

jeszcze jedno mi się rzuciło;
    zjebał -> poniszczył

[ Dodano: 2008-10-24, 22:48 ]
    Marian, jak ktoś chce, to zawsze znajdzie sposób…
    Tylko po coś?

Przy pisaniu się wyrzyjesz, a post i tak będzie zabawny i, co najwazniejsze – nie wulgarny!

A jak ktoś już by kombinował z -+*/., to już tylko może świadczyć o jego poziomie…

Anonimowy

JA widziale ma najims forum kiedys jak ktos napisal niecenzuralane słowo to zamiast tego wyswietlało się „mam wszy w pępku” buhuhahahahahaha :mrgreen: 😎

Anonimowy

powiem tak może to i świadczy o kulturze człowieka ,ale i tak na pewno znajdą się ludzie co będą bluzgać i to nie jeden , a niektórym nie chce się porostu tego czytać, tak jak tutaj wino napomknął ,ja nie mam nic przeciwko ,cenzurze typu mam wszy i nie rosnę , bo pewnie znajdzie się paru takich co będą klnąć bo spodoba im się cenzura , a coś co będzie o nich mówić to może ich zniechęci ale tylko może

Anonimowy

Dajcie zatem propozycje 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie