CBR czy Daelim Roadwin

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 CBR czy Daelim Roadwin

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #617939 Odpowiedź

  Marcin Bieniek
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam. Planuje zakup motocykla do 5tys.i rozważam te dwie opcje. Który według was będzie lepszy, mniej awaryjny. Będzie służył do latania po mieście i dość często w trasy tak do 100 km w jedną stronę. Miał ktoś może lub jeździł dwoma i ma porównanie?

  #617940 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 650

  weź ten który za 5000zł bedzie w lepszym stanie.
  Bo oba beda miały historie i w takim wypadku opinia typu „te sie psują a te to wcale” nie ma znaczenia bo to zależy ilu rzeźników i jak nimi jeździło do tej pory.
  To są sportowe motocykle wiec w trasy się RACZEJ nie nadają z racji na sylwetkę z podkulonymi nogami i pochylenia na rękach do przodu. Natomiast ludzie ścigaczami na wycieczki jeżdżą i sobie chwalą – wiec to sprawa bardzo indywidualna.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: CBR czy Daelim Roadwin
Informacje o Tobie: