Ten temat zawiera 31 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #211523 Odpowiedź

Anonimowy

Chciałbym się pochwalić moim nowym nabytkiem 😀 Jest to honda cbr ’99 w b.ładnym amerykańskim małowaniu. Do wymiany rozrząd, ale to na wiosne, póki co można śmigać bez wkładu finansowego. Opłacony na cały rok tylko lać i jeździć 🙂 Fotki:

Fotki jeszcze z allegro jakby co bo swoich się nie dorobilem;p

#211524 Odpowiedź

Anonimowy

jeszcze foty z allegro widzę ;p ładna Ef czwóreczka , sam się do takie przymierzam ale to dopiero na przyszły sezon , jeżeli zamierzasz jeździć w preclu , to kup se carbonowe kierunki i lusterka obklej carbonem 🙂 i więcej jej nie dotykaj bo takich sprzętów się nie poprawia

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #211525 Odpowiedź

Anonimowy

no właśnie w takich sprzetach się nic nie robi, nawet tych kierunkow nie zmieniaj! Zostaw oryginal, nie niszcz historii :mrgreen: .

Piekna jest naprawde ;-), mogę spytac mniej więcej jaki kosztą

Tylko się nie zabij bo 100 koni od razu po skuterze, to trochę hardcorowo :-D…

#211526 Odpowiedź

Anonimowy

Courte napisał:

Tylko się nie zabij bo 100 koni od razu po skuterze, to trochę hardcorowo 😀 …

co ty gadasz , jak panujesz nad fantazja ( a to nie lada wyzwanie) to będzie dobrze , ja się troszkę boje że mnie poniesię , ale z drugiej strony mam wyjebane , od kiedy wsiadłem na 600 stwierdziłem że pierdole na pewno niczego mniejszego nie kupie

#211527 Odpowiedź

Anonimowy

tylne kierunki są zmienione juz przez poprzedniego własciciela. A co do mocy to na początku tez się bałem trochę i mówiłem że za mocny, ale jak przejechalem te 300km to widzę że to bez różnicy ile motor ma mocy tylko jak się odkręca manetke. Nie poniosła mnie jeszcze fantazja, jeżdżę tyle ile uważam za rozsądne ;D

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #211528 Odpowiedź

Anonimowy

Jak rozrząd do wymiany, to ja bym się nie pierdolił, tylko skorzystał z przerwy zimowej i wymienił, bo to nie żarty 😉

Ile dałeś? 😛 Dyche, czy więceją

#211529 Odpowiedź

Anonimowy

8800, a rozrząd to podobno koszt 500zł+wiadomo olej i filtr i co tam będzie trzeba ale znajomy spec od moto powiedzial zebym poki co jezdzil a robil co kolwiek dopiero na wiosne bo poki co wszystko gra 🙂

#211530 Odpowiedź

Anonimowy

To tanio wyrwałeś, bo wygląda świetnie 🙂
    Tylko broń Boże nie rób w niej „tjuningu” bo tak poważnych maszyn już nie wypada zmieniać 😉

#211531 Odpowiedź

Anonimowy

Jedynie wydech można zmienić. Ale to wg mnie za duży koszt.

#211532 Odpowiedź

Anonimowy

ona się urodziła po tuningu:p
    Haha, wydech zmienić? Przecież on juz jest zmieniony i pasuje kolorystycznie, ładny dzwiek wiec po co zmieniac?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
Odpowiedz do: CBR 600 f4
Informacje o Tobie: