Cały czas wydmuchuje uszczelke od wydechu, co robić?????

Witam,

Najpierw kupiłem uszczelkę firmy RMS, za 6 zł, jednak ją wydmuchało po 10 km, ok, kupiłem tą za 10 zł metalową, w ogóle taka gruba masakrycznie, znowu zrobiłem 10 km i znowu skuter ''pierdzi'' (uszczelke wydmuchało), co robić, czy można przykręcić bez uszczelki??

Piaggio NRG mc2

-Cylek Stage6 Sport Pro MKII
- Wydech Tecnigas :)

Pozdrawiam

nowe szpilki, nowa uszczelka i do tego nakrętki z zagniecionym kołnierzem i skręcić 12NM + dociągnąć 1/8 obr po pierwszym ostygnięciu

i najpierw przy cylindrze dociągnąć
dalsze mocowania mają się zejść centralnie żeby nie było naprężeń, ew. rozwiercić trochę otwory

Uszczelka musi być bo inaczej będzie spory hałas.

Ale tylko hałas? Nie mam wyboru, wydmuchalo mi najlepszą uszczelke jaką widziałem.. :-/

Kup dobrą metalową uszczelkę i silikon silnikowy.
daj delikatnie silikonu na uszczelkę z dwóch stron i skręć bardzo mocno.
Pozwól silikonowi zastygnąć, jakieś 2, 3 godziny może. I zobacz czy wydmucha ;)

Maniek, a jak myślisz wydmucha? :)

Raczej nie, bo to klej. Skoro ją przykleisz to nie powinna wylecieć...

Nie znam się na tym, ale ona nie wylatuje, tylko zamiast tej gumy wypala się ona i jest blache widać.. Tak miałem na starej, a na nowej nie wiem.

Odpowie ktoś? No i dzięki za odp. do tej pory ;]

Jedyne rozwiązanie to silikon jazda i coś czego nie polecam bo później ciężko odkręcić lecz mi pomogło to podjedz (jezeli nie masz) na wulkanizacje tam mają zawsze grzechotke z nasadką 10 czy tam jaką potrzebujesz i niech Ci dokręcą sprężonym powietrzem nie powinno wywalić ;-)