Cagiva Mito problem z elektryką.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #662189
  Litwos7
  Uczestnik
  • Postów: 5

  [PROBLEM]
  Witam. Przychodzę z problemem w mito. Otóż podczas jazdy przy ok. 4-6,5k rpm mito przerywa oraz przygasają kontrolki gdy przejdzie do rezo nie ma z tym problemu jedynie kontrolki w dalszym ciągu migają. Dodatkowo od 4 biegu wzwyż nie przebija się przez barierę 6.5k ponieważ ją przerywa oraz na biegach od 4 wzwyż pod dodaniu gazu tak jakby buczy nie jest to dźwięk zalewania lecz coś innego(może i gaźnik do lepszej regulacji).Co do stanu technicznego to gaźnik czyszczony tydzień temu zawór wydechowy wyczyszczony i nasmarowany membrana również sprawdzona i jest git. Komprecha 8.5-9.

  Problem identiko jak na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=4Ek89fraRLE

  #662192
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 947

  kompresja jest niska ale nie dramatycznie niska. reszta to może być problem z elektryką lub regulacją. Skoro ci migają kontrolki to śmierdzi usterką elektryczną – zwarcie, przebicie, słaba masa, padające uzwojenia ładowania lub padający regulator

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button