! Forum Serwis burgman 400

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 3 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #693176 Odpowiedź

Tomasz

Witam mam problem z Burgmanem 400 którego niedawno
    nabyłem .Problem taki ze na zimnym słabo odpala ,jest po reg. zaworów i reg. gaźnika .Bardzo słabo kreci rozrusznik na zimnym silniku trzyma go chyba kompresja ,akumulator nowy naładowany do full, rozrusznik ok wymienione tulejki szczotki i regulator czy jak to nie tam nazywa w rozruszniku .Jak juz odpali do chodzi jak zegarek 😉 tylko ten pierwszy raz ,dziś 8 stopni na polu nie uruchomiłem silnika ,rozrusznik pare razy zakręci i tylko tyta kał i nic , wracam z pracy pali. nawet rano podpiołem go na kable z samochodu i dalej problem żeby szybo pokręcił .Ktoś coś podpowie z góry dzięki

#693191 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może ta regeneracja rozrusznika nie wyszła tak super i nie ma siły kręcić.
    albo lej masz jak zupe i już przy tych 8 stopniach jest tragicznie gęsty. wiesz co masz wlane?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #693360 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Regeneracja rozrusznika na pewno nie poszła dobrze. Jak jest chłodno to luz na łożyskowaniu czy też tulejowaniu rozrusznika jest tak duży że nie ma siły kręcić, potem temperatura się zmienia i metal delikatnie zmienia swą objętość przez co ciaśniej chodzi i jest ok. Co do akumulatora, on może być nowy ale to nie znaczy, że sprawny. A czy olej aż tak by gęstniał? Przy 8 stopniach na zewnątrz nie sądzę aby tak było.

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: burgman 400
Informacje o Tobie: