Broń Cię Panie boże kupować CHIŃSKI PASEK.. O niekończącej się historii…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Broń Cię Panie boże kupować CHIŃSKI PASEK.. O niekończącej się historii…

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe agentmb agentmb 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Chciałbym ostrzec wszystkich użytkowników przed chińskimi paskami.
    Otóż na seryjnym pasku silnika 139qmb pokonałem 2300 km, i od 2000 km, pasek zaczął się przecierać, rozszarpywać itp. Ok. Zakupiłem nowy pasek firmy WM Motor (chiński) taki super „wzmacniany” za 3 zł droższy od seryjnego (za 12,88 zł). Od samego początku były same problemy z paskiem. Pasek „układał się” przez ponad 500 km. Przez tą prędkość skuter jechał max 45km/h, w końcu wkurzyłem się, i pojechałem do „profesjonalnego mechanika” który ten skasował 50 zł za odkręcenie śrub w przekładni, oraz zakupiłem od razu u niego sportowy wariator racing. Przejechałem na tym wszystkim bez problemowo z bardzo fajnym przyśpieszeniem, oraz z dużym v-maxem około 100 km PRZEBIEGU (nie, nie km/h z „Giewontu”), i zaczęły się problemy – skuter z dnia na dzień zaczął strasznie wolno przyśpieszać, później było jeszcze gorzej – przyśpieszenie 20km/h – 70km/h trwało przez dobre 2 minuty…

Aktualnie przebieg wynosi 3917 km skuter dzisiaj zaczął szarpać na starcie, bardzo słabo się rozpędzać. Pasek się bardzo wydłużył, oraz zrobił się cienki. Przyśpieszenie jest jedną wielką masakrą. Aktualnie czekam na oryginalny pasek Dayco za ponad 60 zł.
    Ostrzegam – Paski WM Motor, chińskie, rubber belt są wykonane z plasteliny.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale wszyscy o tym wiedzą 🙂

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Polecam paski Malossi; naprawdę bardzo dobre 😉

Sparrow

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

A do tej pory wielbiłeś wszystko co chińskie. Co do tego v-maxu to chyba z giewontu tyle jechałeś.

o
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Podobno rzeczy firmy WM Motor są kiepskie – tylko tak słyszałem. Miałem moduł zapłonowy tej firmy to szlag go trafił po kilku miesiącach. Cewka żyje, a też z WM. Kupiłem w sobotę lusterka też taj marki i zobaczymy.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Skąpy dwa razy traci, jak to mówią 😉

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Broń Cię Panie Boże na youtube wprowadzać ludzi w błąd twierdząc że śrubką w gażniku reguluje się dopływ paliwa.Prosze odszczekać słowa które powiedziałeś w czasie pokazu na Youtube.Oto dowód na to że nie masz racji – http://shop.mieloch.pl/sruba-regulacji-powietrza-dellorto-phbg,pZ003394.bhtml

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

izdebski12 ty w tym swoim gównie tak grzebiesz że już sam nie wiesz co i gdzie wkładasz , z tych wszystkich twoich postów wychodzi że ten twój odkurzacz kosztował cię do tej pory co najmniej 10 tyś. a jeszcze 20 musisz włożyć ,- zejdź na ziemię , i jakie 100 km/h ? – może z przepaści , ja kupuję tylko chinszczyznę i nie narzekam

Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Napisał w kontekście „zrobiłem ok 100km z dobrą przyśpiechą i v-maxem” a nie „miałem dobrą przyśpiechę i v-max” :/

Chyba czas zacząć nieco dokładniejsze czytanie postów, Izdebski używa znaków interpunkcyjnych, więc łatwo zrozumieć.

Co do WM-kupiłem raz cyl, wsadziłem-nie palił.Wyjąłem wszystko-zatarty cyl, a nawet ANI RAZU nie załapał.

Jakość przednia, szkoda słów.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

przecież napisał 100 km, a nie 100 km/h… warto czytać ze zrozumieniem.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie