BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,573 odpowiedzi, ma 63 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe szocik szocik 2 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 9,571 przez 9,575 (z 9,575 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #677958 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Panie kamerka inspekcyjna do fona i podglądaj

#678307 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Sam się popodglądaj taką kamerką. Będziesz wiedział, co Cię gryzie 🙂
    *
    Kurza morda, ale mnie ci wszyscy fachowcy wnerwiają. Najpierw jeden wcale nie nie projektuje murłaty, potem – jak ja chcę zrobić kotwienie belek stropowych do wieńca przez podwalinę, to się drugi budzi, że to musi być murłata 14×14 i się upiera jak muł… no to wystawiam pod to kotwy. Potem spece od konstrukcji dachu twierdzą, że nie potrzeba, że podwalina będzie 4,5×14,5… No to kupuję gwintownik i zaczynam te 30 kotew gwintować w dół, bo mam gwintu za mało, żeby taką cieniznę złapać. Na szczęście nie dokończyłem, bo przysłali projekt więźby bez murłaty, a jak dopytałem, czy będą kotwić każdą belkę oddzielnie do betonu (96 dziur), to wróciła koncepcja, że jednak murłata 14×14… Ja pierdykam… Nie mam do nich wszystkich zdrowia 🙂

no i na co to komu…?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #678308 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bierzesz kija i spokojnie wykładasz swoje racje popychając kijem argumenty.. 😀

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #678309 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

No… pomysł piękny, tylko trzeba z tym kijem ostrożnie, bo dwóch z nich musi jednak potem pisać/rysować, a reszta powinna to na dachu poskładać 😂
    Ech, Wombacie, a takie się to wszystko proste wydaje i że człek sam sobie radé da. Ale nie, zawsze jakieś pacany po drodze „pomagać” będą…
    Ale walczę 😁

no i na co to komu…?
    #690124 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe szocik
    szocik
    Użytkownik

tylko uważać trzeba żeby ktoś na te argumenty nie miał swoich cięższych argumentów 😉

Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 9,571 przez 9,575 (z 9,575 łącznie)
Odpowiedz do: BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42
Informacje o Tobie: