BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,572 odpowiedzi, ma 62 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 10 postów - 9,561 przez 9,570 (z 9,574 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Dobry tatuś dobry,żarcik pewnie że za psi oddać na zmarnowanie to szkoda lepiej niech dzieciaki korzystają.

Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Chyba dzieciakom oddać na zmarnowanie…

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Nie Bea jak mają charakter po tacie to dbają.

Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Ojjj, żebyś się nie zdziwił…;)

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

To zabierze hehe

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Arasz? Co Ty, Paci… W życiu…
    Najwyżej poziom wqurwu Mu podskoczy;)

Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

FQrF Już dawno mi podskoczył do poziomu, na którym tylko odbija się od sufitu lekko opadając (jak balonik).
    Efekt – powieka mi drga 🙂 Na stałe :-)))
    No niestety, ci co to dostali, akurat nie dbają, czyli oddane na zmarnowanie. Ale lepiej oddać swoim na zmarnowanie, niż obcym za psi… Teoretycznie przynajmniej, bo jak oddasz obcemu, to cię tylko raz skurcz ze złości złapie, a jak niszczy swojak, to co się zobaczycie, znów cię skręca 🙂
    *
    Odebrałem wczoraj tojtojkę, jeździ OK, a jutro na wsi wskoczę w dresik i się wczołgam pod spód, oblookać czy zaszły jakieś zmiany na lepsze (a w każdym razie na nowsze), czy cała operacja odbyła się tylko na papierze :-))) A że papier wytrzyma wszystko, to przyjął i cenę oryginalnej części (2.188,92 pln – w tym robocizna za ZERO złotych) przy cenie zamiennika na poziomie około 350,- No ale to na razie nie moja sprawa, naprawa była w końcu gwarancyjna.

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

No i zajebiście;)
    Ja dzisiaj będę się przemieszczać w tamte rejony, tylko po kiego… ten śnieg pada… Opony trochę ten tego… nie przystosowane…

Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

No i…? Co tam Ci wsadzili, o ile wsadzili…?

Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

HGW, to co widać przy kole jest jakby nowe, ale od góry nic nie zobaczysz, od spodu całość w plastikowych osłonach, a na dłuższe pełzanie pod wozem pogoda nie pozwoliła 🙃

no i na co to komu…?
Oglądasz 10 postów - 9,561 przez 9,570 (z 9,574 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie