BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,530 odpowiedzi, ma 62 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Just_as_planned Just_as_planned 1 tygodni, 1 dni temu.

Oglądasz 10 postów - 9,511 przez 9,520 (z 9,532 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

o implozji nie ma mowy 🙂

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Faktycznie, ściany cylindra się nie zapadły. Przecież to… Briggs & Stratton. 🙂 * Grzebiem dalej: https://m.youtube.com/watch?v=0N17tEW_WEU

Ryży kłak. 😉

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tylko co to ma wspólnego z silnikiem?

Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Co to jest IMPLOZJA, to ja wiem 🙂 Nie mogę sobie natomiast za cholerę wyobrazić przebiegu takiego zjawiska w silniku spalinowym, a tego szukam, gdyż w obrabianym już wcześniej serialu (tak, znów laski szukają żony… wróć, laski prowadzą garaż) pada taki tekst:
    „Now, this engine is not actually the original engine. He had a little incident where his original engine kind of imploded on itself, actually started a little bit of a fire.”
    I jestem w dupie, bo tłumacz polski pisze:
    „Ten motor nie jest oryginalny. Seryjny implodował i stanął w płomieniach.”
    A ja mam z tym problem… gdyż za cholerę nie pasuje mi tu implozja… no nie rozumiem, nie widzę możliwości. Ale że mało wiem, to szukam, czytam, dotarłem do zużycia kawitacyjnego w silnikach spalinowych i „utkłem” 🙂 Zawsze wydawało mi się, że jeśli ciecz/woda dostanie się do cylindra pracującego silnika, to przy ruchu tłoka w górę nie da się sprężyć i po prostu mechanicznie albo wypierdzieli górę w kosmos, albo pognie dół, albo nie wyrobi i wyjdzie bokiem bloku. Ale co to ma wspólnego z implozją…? Więc zacząłem szukać możliwości i… nadal nie rozumiem. Może to miała być jakaś… przenośnia. Takie owinięte w amerykańską niewolniczą bawełnę polskie cudowne słowo „zje…ał”. Silnik się zje…ał. I może dalej nie drążyć…? 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Tłumaczenie: ^Ten silnik nie jest oryginalny. Seryjny eksplodował/zajął się ogniem i stanął w płomieniach^. I teraz: eksplodował, gdy był w ruchu, np. na pełnej pycie, lub… gazior wylał wachę na rozgrzane kolektory wydechowe i sru, zajarało się. Nie widzę materiału audio/wideo, więc sobie coś wybierz z tych dwóch wersji. 🙂 * Implozję sobie zwyczajnie odpuść. To tematyka dla ^jajogłowych^ jest. 😉

Ryży kłak. 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Zulu – ale nie zakładaj optymistycznie że autor oryginalnej ścieżki dialogowej znał sie na tym co panienkom do wypowiedzenie napisał :).
    Panienki mają coś trudnego mówić o silnikach i ładnie przy tym wyglądać.

No to LU
    Użytkownik

W sumie racja… już raz przy skrzyni biegów napisali ship, zamiast shift… 🙂 Po prostu ciekaw byłem, czy czegoś znów nie wiem…
    Dzięki Panowie, tak to rozumiałem, tylko znów zbyt zasugerowałem się oryginałem.
    DODATEK: zawór POW w klimatyzacji zmieniłem na zawór rozprężny… Dobrzeee…?

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli mówisz o tym takim przed parownikiem to tak – zawór rozprezający albo czasem jest tam dysza kalibrowana

No to LU
    Użytkownik

tak, to ten, tylko właśnie układ z zaworem, nie z dyszą.
    Danke!

no i na co to komu…?
    No to LU
    Użytkownik

Panie… coś Pan podlinkował?!
    Streszczenie, bo nie jestem w stanie słuchać tego pierdzielenia 🙂
    Jaki kryzys, jakiej czterdziestki?!
    Wczoraj opijaliśmy do nocy przejście mojej żony na emeryturę 🙂 Od dziś jest wolnym człowiekiem… przynajmniej ona 😛

no i na co to komu…?
Oglądasz 10 postów - 9,511 przez 9,520 (z 9,532 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie