BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,526 odpowiedzi, ma 62 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bea Bea 2 dni, 17 godzin temu.

Oglądasz 10 postów - 9,351 przez 9,360 (z 9,528 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Karmij, dogadzaj, lep tę… młodą ^glinę^ jak sam możesz. I wypalaj… ^toto^ w ogniu swojej walki o lepszy dzień jutrzejszy. Jest jeszcze szansa. My som za Tobom. Hurmem. 😉

Ryży kłak. 😉
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Niepoprawny optymista 🙂 Za późno na lepienie.
    *
    Z moich obserwacji wynika, że dwuleworęczność wśród młodego pokolenia się rozprzestrzenia, aczkolwiek nie chcę uogólniać.
    *
    Się wypuściłam do apteki skutem, a tu jak nie lunie… 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Bea, jakaś kara za dobre uczynki musi być 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Taa, a ^zło dobrem zwyciężaj^ 🙂

No to LU
    Użytkownik

Piątek, piąteczek, piątunio… był. W mordeczkę, sobie przypomniałem do czego służą dwukółki…
    Wyrwałem „skoro świt” z roboty (15:30) do staruszków po przyczepę. Przejazd z Mordoru do Sulejówka (28 km) zajął mi 1,5 godziny (15:00-16:30), gdyż po drodze w Dolince Służewieckiej dwa tiry trochę podskrobały puszki, a kolejna ciężarówka utknęła na środkowym pasie podjazdu na wiadukt na Płowieckiej… Wylotówka, piątek… czyli kiszka. Ale potem miało być z góry. Z Sulejówka z przyczepą ruszyłem o 17:02, a „lotnisko” w Góraszce udało się minąć o 18:09. To 11,5 km w nieco ponad godzinę 🙁 Do siebie na wieś (116 km) dobrnąłem na 20:00… Prawie 150 km w około 5 godzin. Średnia taka raczej rowerowa… albo 50ccm 🙂

no i na co to komu…?

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

No nieźle. Ja z kolei w sobotę rano tonęłam po nocnych ulewach w drodze do Międzylesia.
    Teraz to już nie lotnisko, a CH ^Kolorowe życie^ co za nazwa, swoją drogą, jak tam prace budowlane ? – dawno tamtędy nie jechałam…
    Ehhh, szkoda, swojego czasu były tam organizowane Międzynarodowe Pikniki Lotnicze, a teraz powstaje… kolejny moloch :/

No to LU
    Użytkownik

Prace budowlane ograniczają się do cięcia trawnika i rozciągania kolejnych części nawadniania roślinek na placu. Stoimy i czekamy na materiały, miały być koniec maja-początek czerwca. Może dotrą. Z nudów składam piaskownicę dla dzieciaków i pomalowałem huśtawko-zjeżdżalnię 🙂
    To oczywiście nie do końca prawda, ale trochę się opierdzielam, bo ciągle coś i żadnego w pełni wolnego weekendu nie było. W sobotę udało mi się zakupić trochę zapraw i tak naprawdę mam co robić, ale nie mam kiedy… za mało czasu „ciągiem”, żeby na poważnie do czegoś się zabrać, więc bawię się pierdołami różnymi. Będzie możliwość, materiały do różnych innych atrakcji (poza murowaniem ścian) są, więc ruszę niebawem. Ale jeszcze nie w przyszłym tygodniu, bo znów wolna tylko niedziela…
    *
    Jadąc w piątek miałem chytry plan, że wyciągnę Cię na kawę po drodze, ale mi przeszło po tych korkach i nawet znaku nie dałem, że przekraczam „Rubikon” 🙂 Zmęczyła mnie tym razem podróż.

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Miałam na myśli budowę CH w Góraszce, ale i tak większe zainteresowanie wzbudzają Twoje potyczki budowlano-ogrodniczo-leśnicze, więc nie ma tego złego… 😉
    *
    Ekhm… się zakrztusiłam… kawą, dzięki bogom za korki;)

No to LU
    Użytkownik

Eeejjjj… nie przesadzaj 🙂
    *
    Nie wiem, nic nie widziałem zza nasypów i rozpierduchy ba budowie ekspresówki. Nawet nie wiedziałem, że tam mają coś budować w miejscu lotniska. Ale trawę jeszcze widać, więc chyba nic nie ruszyło 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Nic osobistego, przecież wiesz, że … z pewną taką nieśmiałością podchodzę do relacji międzyludzkich (zwłaszcza face to face) 😉

Oglądasz 10 postów - 9,351 przez 9,360 (z 9,528 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie