BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,352 odpowiedzi, ma 62 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bea Bea 6 godzin, 5 minut temu.

Oglądasz 10 postów - 9,331 przez 9,340 (z 9,354 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Sami swoi i Nie ma mocnych – ulubione, Kochaj albo rzuć troszkie mniej, no i… Jak rozpętałem drugą wojnę światową… etc. 🙂

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Ooo, to też, to też. 🙂 * Podlizucha jeszcze szczelę, a co:https://m.youtube.com/watch?v=7gZInz7SQX8&t=126s

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 dni, 18 godzin temu przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 dni, 18 godzin temu przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW.
    Ryży kłak. 😉
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Vabank, Ziemia Obiecana… Rejs ale od czasu do czasu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

O! to to ! 🙂 aleśmy popłynęli…;)
    *
    To żeś szczelił… 😉 Co prawda Pancerniaków mam na dvd, ale bez takich efektów specjalnych 😉

Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Hłaskę czytałem jako nastolatek, potem dopiero widziałem film – jedno i drugie świetne. Vabanki łykam jak młody pelikan, jak pancernych 🙂 Uwielbiam(łem) starego Machulskiego.
    Wombat, Peaky Blinders mają nieco z klimatu Ziemi obiecanej. Wiem, to inna bajka, ale właśnie to podobieństwo mnie wciągnęło. Klimat syfiastego, biednego, przemysłowego miasta + na to nałożona romska mafia, początki IRA i bezwzględność churchilowskiego aparatu. Trochę później, a duszność bardzo podobna.

no i na co to komu…?
    No to LU
    Użytkownik

…a z filmem Vabank kojarzy mi się jeszcze z lat szczenięcych śmieszna akcja. Byłem na koloniach, głębokie lata 80′, chyba Limanowa, albo Świeradów Zdrój, ni cholery nie pamiętam. W każdym razie gdzieś tuż po komunii (jeśli chodzi o wiek). Było coś takiego jak czas wolny, a ja byłem jednym z młodszych szczeniaków, więc przesrane i zero towarzystwa, popychadło dla starszych dzieci. Wyczaiłem, że w miejscowym chyba domu kultury jest kino i grali Vabank. Oglądałem go kilka razy, oczywiście sam (żadne inne małolaty do kina nie poszły). Było super do momentu, kiedy nie przepuściłem całej reszty kasy na zakup… lampy…
    W sklepie z badziewiami stała taka… prostokątna, boki z plastikowych kółek malowanych na srebrno, a w środku obracał się podświetlany walec w kolorowe paski – rzucał takie refleksy jak kule w dyskotekach.Nie mogłem się oprzeć. Matce kopara opadła jak to do domu z wakacji przytargałem. Pełny odpust 🙂 Ale właśnie wtedy zakochałem się w Vabanku i już mi tak zostało. Z wielką przyjemnością oglądam Pana Jana w Vincim, czy Kilerze. Szkoda też Chmielnika… i Pyrkosz już nie pyrka… Czas ucieka.

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Racja, Stara Gwardia powoli się wykrusza. 🙁 Co zapisane, jednak zostaje dla kolejnych pokoleń. Wiele tytułów z dawnych lat wraca do życia (rekonstrukcja cyfrowa). I fajnie. 🙂 Pieczone gołąbki, Rzeczpospolita babska, a przecież były jeszcze zagraniczne filmynp: Mela Brooksa oraz filmy z Eastwoodem (za gnoja, oglądane na czarno-białym Neptunie), a teraz 55… 65 cali, 4K, setka kanałów. Zmieniło się nam to życie… i ten olej sinikowy za parę stów. 😉

Ryży kłak. 😉
    No to LU
    Użytkownik

A jeszcze pamiętam „smak” hipolu z mostów i skrzyń UAZa… 🙂
    *
    Namierzyłem skubaną,:
    http://bornintheprl.pl/relikt/1861/

i to był Świeradów Zdrój, kino już nie istnieje, teraz tam ktoś apartamenty zrobił:
    https://swieradowzdroj.fotopolska.eu/360766,foto.html

*
    To jest piękne:
    http://bornintheprl.pl/relikt/14315/

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 dni, 6 godzin temu przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 dni, 6 godzin temu przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU.
    no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Aleś wygrzebał. 🙂 Zaje…fajne to jest i nawet nie podkoloryzowane. Historia życia niemal i to jeszcze… za szczyla. Sanki za maluchem w lesie (gdzieś tam mocno w grudniu), pas na dupie po kolejnej rozróbie. Podarty… ^ruski dres^ z jakiejś wycieczki starszejszych, gdzieś tam na wschód. Kopanie… skórzanej piłki w godzinnym deszczu, aż stopa sama zaboli, but się sam rozleci (tzw. kłapak), a gacie na dupie, same od tego deszczu przemokną. Kur…a, działo się. 🙂 * Aaa, były też preparowanki (różnorakie) w formalinie, w gablotach klasy do nauki biologii. Żaby, gołe pisklaki, kilka innych okazów. Klasa fizyki, klasa chemii. OMG, żeś mnie wziął na… wspominki. 😉

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 dni, 21 godzin temu przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW.
    Ryży kłak. 😉
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 dni, 21 godzin temu przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW.
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

O żesz… autobiografia z lat szczenięcych, aż się łezka w oku kręci 😉
    No i łażenie po drzewach, rodzicielka nie nadążała portek łatać 🙂

Oglądasz 10 postów - 9,331 przez 9,340 (z 9,354 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie