BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,359 odpowiedzi, ma 62 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 2 dni, 5 godzin temu.

Oglądasz 10 postów - 9,321 przez 9,330 (z 9,361 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

No… najgorsza 🙂
    *
    Eee, Kot da sobie radę, nie ma się co sąsiadami przejmować… zbytnio.
    *
    Jestem właśnie w trakcie kolejnego podejścia (wieczorami) i Drużynę pierścionka od połowy przespałem, a wczorajszy test Dwie wieże oblały prawie od początku… po prostu zerkałem jednym okiem, a czytałem na boku książkę drugim. No nie mogę, no…
    *
    A pokazywałem Ci jego taniec na kurczaku w losing my religion?
    https://youtu.be/HBmr2QyonjA

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Nie musiałeś, sub-nęłam channel , jestem na bieżąco 🙂

No to LU
    Użytkownik

Wczoraj zakończyłem sukcesem potyczki z mechanikiem w sprawie hyundaia. W końcu wymusiłem wymianę poduszek pod silnikiem i skrzynią biegów na nowe oryginalne i nareszcie auto wydaje z siebie dźwięki normalne/akceptowalne. Owszem, ta przyjemność kosztowała dodatkowe 1K (podzieliliśmy się kosztami nie do końca udanej naprawy: mechanik odliczył koszt nieoryginalnych części, nie policzył ponownej robocizny i dał ceny hurtowe części oryginalnych… ponoć), ale na zamiennikach się tym jeździć nie dało – traktor. Poniżej 12 stopni w powietrzu – masakra.
    No i wczoraj też pozbyłem się „strupka”, czyli umowa zarejestrowana – auto u starszego dziecka. Zobaczymy jak długo pojeździ, zanim go nowy użytkownik zniszczy… Ma zrobione aktualnie wszystko: oleje, filtry, klima, rozrusznik, hamulce, nowe zawieszenie silnika, wycieraczki, półroczne oponki, zrobiony aktualny przegląd techniczny- CZAS START :/

no i na co to komu…?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Ja filmy na podstawie książek to tylko na zasadzie „jak bardzo to skopali” – tzn skrócili i uprościli fabułę. Tzn zawsze tak jest jeżeli wcześniej czytałem ksiażkę. Nie mam tak jeżeli książkę czytam po filmie. Teraz to w sumie i tak mam przeczytane większośc z tego co sie nadaje do ekranizacji (oczywiście z obszaru moich zainteresowań) wiec jakby nie ma tego problemu.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    No to LU
    Użytkownik

Miałem jeden przypadek odwrotny. Grę o tron zaczynałem od serialu, a w pewnym momencie sięgnąłem po książkę, która stała od wieków na półce, ale że to nie moja bajka (fantasy), to nie byłem zainteresowany. Serial mnie wciągnął, a książka nie. Nadal twierdzę, że gdybym wziął do łapki wcześniej książkę, to bym się tym nie zainteresował i zarzucił lekturę po pierwszych kilku rozdziałach.
    Polecam natomiast to do pooglądania (klimat i muzyka świetna):

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 dni, 7 godzin temu przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU.
    no i na co to komu…?
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 dni, 7 godzin temu przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

niestety da mnie GoT to taki patoserial zasługujący mniej więcej na 0.5pkt w 10 stopniowej skali (za efekty i budżet ma te 0,5). Typowy „topowy produkt telewizyjny” naszych czasów – grubo, dosłownie, szokująco i wszystko ze szczegółami żeby nawet najbardziej skretyniały dzwon zrozumiał „niuanse” (wielkie jak góry). Taki jarmark osobliwości – karzeł, kobieta z brodą.. i gawiedź ma płacić żeby takie cuda zobaczyć. Stare dobre patenty, „nieoczekiwane zwroty akcji”, standardy „must have” – wszystko jest, niektóre bez sensu.. ale akurat przypadkiem na luźnych podstawach nowożytnej powieści fantasy. Kompletnie niestrawne wiadro dobroci.

No to LU
    Użytkownik

No to ja jestem bardzo masowym odbiorcą (całe 100kg masy), bo się mię podobał (końcówka trochę kuleje, ale ile lat można tak ciągnąć). Karzeł mówisz, a oglądałeś Dróżnika z tym samym aktorem? https://www.filmweb.pl/Droznik Dla mnie świetny film i bardzo dobry aktor. Lubię. Lubię też GoT, może nie aż tak, żeby wstawać w nocy i oglądać premierę w HBO, ale już w poniedziałek wieczorem i owszem. Lubię na tyle, że przed każdym sezonem oglądałem sobie poprzednie (od początku). Dla mnie trochę jak Czterej pancerni – mogę włączyć i pooglądać zawsze. I zawsze z przyjemnością 🙂
    *
    Już po zmianie oleju.
    A więc: 269,00 pln za wymianę oleju + filtr oleju (i delikatne opłukanie samochodu z ulicznego syfu). Nie ma tragedii. No może z wyjątkiem oczekiwania, żeby wreszcie oddać auto do serwisu i potem wreszcie je odebrać – mimo umówienia się na konkretna godzinę. Nie jestem przyzwyczajony do tych „procedur”, które dla mnie są po prostu dupogodzinami bez sensu. Ale widocznie tak muszą.

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nawet mie nie stawiaj 4 pancernych w jednym szeregu z grą o tron…

😀
    kocham 🙂

edit:

dssdsd

No to LU
    Użytkownik

aaa… to jak tak, to przepraszam 🙂
    *
    To drugie też jest zajebiste 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Ooo, Cyber Marian. Mam wszystkie jego filmy po… Tube Mate. Żartowałem. 😉 * A ja mam inaczej: Baza ludzi umarłych, np: https://m.youtube.com/watch?v=L9Iy8FX0tlU, Stawka większa niż życie, Sami swoi – trylogia 🙂 * I już bardziej współcześnie: Ciało, Poranek kojota, Chłopaki nie płaczą i setkę innych przy tym. Film coś musi w sobie mieć. Iskrę zapalną, przesłanie jakieś, skłaniać do jakiejkolwiek refleksji. I jak to starsi mówią: Trochę się posmucić, trochę się pocieszyć. Ave 🙂

Ryży kłak. 😉
Oglądasz 10 postów - 9,321 przez 9,330 (z 9,361 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie