BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,359 odpowiedzi, ma 62 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 4 dni, 5 godzin temu.

Oglądasz 10 postów - 9,241 przez 9,250 (z 9,361 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

No… to pojechałem… po dokumenty samochodu do salonu w al. Krakowskiej. Śpieszyło mi się, a to tylko 3,5 km… no i przesadziłem. Piękny lot koszący i ślizg po chodniku. Kurza nieduża, przygoda z moto krótka, ale jednak ponad 18K km przelatane bez przygód, a tu jeden przejazd do pracy i masz, łokcie poobdzierane do gołego, dżinxiki zeszmacone, błotniki pourywane… generalnie masakra. Sprzedawcy w toyocie zdobyli nową sprawność zucha – klejenie klienta plastrami i „balsamowanie” (owijanie bandażem). Czuję się jak trabant po blacharce 🙂 Mimo wiatru z piachem w oczy i kijka w szprychach dokumenty pobrane, a złom po radykalnym tuningu chodnikowym jeszcze mnie dowiózł do domu. Definitywnie się z panią hulajduszą rozstajemy, a ja rano pędzę rejestrować Auriska. Przy dobrych wiatrach poskładają go (montaż haka) do piątku i polatam w majówkę. O ile będę się jutro ruszał… A tak to „ch-mi-w-D i kotwica w plecy, byle by pogoda była” jak powiedział kiedyś rybak do złowionej złotej rybki… 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

No żesz…! Jak nie urok to… przemarsz wojsk, jeszcze Ci szlifu do szczęścia było potrzeba! Ochraniacze trza było przyodziać, a nie zapierdzielać 25km/h tym wynalazkiem, po wertepach i to bez żadnej ochrony! :/

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Ad.1. Banki żarcia dla innych tuż po kolejnych i kolejnych świętach. I kto potem sprawdza takie żarcie dla tych… innych? To raz. * Ad.2. Aż mnie korci, aby mieć jakiś… ^numizmat^ od naszego… Boga wojny, wichrzyciela niewiast wszelakich, nałożyciela kolejnych nałożycieli. Btw. Jedno koło tutaj nie wystarczy… Piękny Kawalerze. To co byś za to sam chciał, żebyś tego już nie… miau? * Ad.3. Ta Toyota to z samej Dżapani ma być czy od braci… Węgruchów? Ja tam mam np: jednośladową Hondę od… braci Makaronów. I czyja to… VIN-a? 😉

Ryży kłak. 😉

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    No to LU
    Użytkownik

Z Angolandu, znaczy – kierownik po prawej 🙂
    *
    A co by Cię, Misiu, interesowało w tym złomie? Bo ja poczyniłem podług napędu pewne plany (a nawet zobowiązania), więc to sama rama (lekko poobijana), koła zwykłe dwa (mam zapas na przód), pourywane błotniki (przód ocalał, tył zdechł), kierownica z przycierkami (jak w moto, prawa manetka i prawa klamka) i hamowniki do regulacji, bo je przygoda zczochrała… Trochę truchło. Padlinka. Silnika nie oddam, a bez tego to złom nic nie wart.

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Wstawisz tutaj aktualną fotkę, a samego już ^ramiaka^, to się będę nad tym… wewnętrznie dalej uzewnętrzniał. * Btw. Numizmat jest numizmat, nawet… potargany. Sorry, z deka… zaciukany 🙂

Ryży kłak. 😉
    No to LU
    Użytkownik

To ja mam inną propozycję: ze wsi przytargam w weekend alusa na przednią ośkę, pozdejmuję napęd, cyknę fotkę i taka hulajdusza „unplug” będzie na Ciebie czekała, jeśli tylko będziesz chciał przygarnąć i pokochać. OK?

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Bier w ciemno Kocurowaty, wszak stać się posiadaczem Araszowego sprzęciora to splendor nad splendory 😉
    Ja kiedyś polowałam na ^numizmat^ od Wombiego, ale UFO nadleciało i mię ubiegło, do tej pory nie mogę odżałować… ;)))

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Oki, bedym… czytakować 🙂

Ryży kłak. 😉
    No to LU
    Użytkownik

Pająka nikt nie ubiegnie, jego całe życie to polowanie 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Pająk poszedł… zrywać szczaw. Podobno już rośnie 😉 * Już zbieram hajs na jakiego… Johnego Walkera. Styknie?

Ryży kłak. 😉
Oglądasz 10 postów - 9,241 przez 9,250 (z 9,361 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie