BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,362 odpowiedzi, ma 62 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW 4 godzin, 56 minut temu.

Oglądasz 10 postów - 9,101 przez 9,110 (z 9,364 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nieźle poszło. czyli oficjalnie zostajesz wiochme… znaczy sie z prowincji będziesz dojeżdżał? 🙂

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Poniekąd… przez jakieś 2-3 miesiące z Sulejówka, a potem wracam do centrum (pl.Zbawiciela).
    Ta sprzedaż nie zrobiła ze mnie rentiera, trzeba jeszcze zapierdzielać na chlebek 🙂
    A wiocha dopiero w budowie, co potrwa…

no i na co to komu…?
    No to LU
    Użytkownik

Sprzedane!
    Ale cyrk jeszcze potrwa, przeprowadzka to nic, zamknięcie kredytu zajmie bankowi… cały marzec (dziś dostali kasę na swoje konto).
    Masakra…

no i na co to komu…?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    No to LU
    Użytkownik

Cyrk zakończony, mieszkanie oddane wczoraj nowym właścicielom, kłopot z głowy, ufff… Szybka wyprowadzka była 🙂 Świadomość zamknięcia kredytu, który by się ciągnął za mną jeszcze 20 lat jest niesamowicie przyjemna. Trochę jak z tą „kozą”, czuje się dużą ulgę.
    Zmieniłem też zdanie co do samochodu. Po atrakcjach przeprowadzkowych zdałem sobie sprawę, że jak teraz kupię coś nowego, to zniszczę to w trakcie budowy domu. Więc się wstrzymam jeszcze ile się da… dwa, może 3 lata i dorżnę hyundaia, najwyżej będę go łatał taśmą 🙂 Nie przeszkadza mi to, na dalsze wyjazdy naciągnę dzieciarnię (pożyczę od nich wózek). W końcu oni nasz brali :-)))))))))

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Bądź dzielny w swoich postanowieniach. My są za Tobom. Hurmem. * Btw. Tylko kucyk nie zmienia zdania. Tak, czy nie ???

Eee. 😛
    No to LU
    Użytkownik

Tak jest!
    Co prawda „nasz skwaszony” prezydent mówił bardzo dawno temu o krowach, ale co tam, kucyk jak najbardziej, nawet taki sobie kuc z Bronxu :-)))

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Grzyb tam z krowami. Myśl już o stajni, albo o półce nad kominkiem. http://capricornmeadow.blogspot.com/2015/10/chinskie-koniki-no-name.html?m=1 Półka pod koniki, oczywiście z… akantu. 😉

Eee. 😛
    No to LU
    Użytkownik

Kocie, ja niestety miejski szczur jestem, nieoswojony z wsią, ja się dużych zwierząt boję, konia bardzo, a nawet krowę obchodzę szerokim łukiem, bo to dla mnie za duże bydlę (psów mniej, a chyba powinienem odwrotnie, prawda?). Więc półka nad kominkiem z konikami odpada. Generalnie odpada półka nad kominkiem, bo nie będzie kominka, przewidziana koza (taka do palenia, nie do dojenia, chociaż cholera wie co żonę podkusi…).
    Aktualnie zamówione materiały na ściany (zewnętrzne i wewnętrzne) plus systemowe nadproża (okna/drzwi). Wszystko powinno dotrzeć z fabryki około połowy maja lub na początku czerwca (urlop w lipcu). Do tego czasu będę się bawił czym innym (wyrównanie i izolacja brzegu płyty fundamentu pod ściany, zbrojenie i szalowanie słupów garażu, podłogi wiatrołapu i ogrodu zimowego, wylanie powyższych betonem). Jak wystarczy czasu, będę sobie skręcał zbrojenie na wieniec, żeby tylko czekało na wsadzenie nad ściany, może coś to przyśpieszy i da się zamknąć sezon wieńcem. Kasa jest, tylko moce (czas ekipy jednoosobowej) blokują marzenia 🙂
    Swojego strucla (auto) umówiłem do doktora (mechanika) na przeszczepy (alternator, rozrusznik, katalizator, przepustnica). Trochę zły jestem, że wsadzę w niego kolejne 3 do 5K (przy wartości około 8-10K za całą kupę tego szmelcu), ale jak już zdecydowałem, że się nim doturlam do końca budowy (2-3 lata minimum), to musi działać, a nie psikusić. Tylko blacharza/lakiernika raczej już nie zobaczy, najwyżej ruda go zeżre 🙂 No i abonament medyczny mu skasuję (AC), bo to już chyba przesada (11 rok).

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

A to takie… buty! Fura jest jak kobieta, czasem kaprysi. Furę doprowadzisz do pionu, ale z kobietom nie wygrasz. Jak se swoje zdanie ma, to se ma. Bo tak se pomyślała tu i teraz i tak ma być. Później i tak wyjdzie, że po twojemu to by lepiej jednak było, ale ostatecznie machniesz na to ręką. I tak do następnego razu. Jak furę naprawisz na gratach OEM (dobry szrot też ujdzie), to już nie kaprysi, a taki żonkoś przysposobiony, to co i rusz… silikonu potrzebuje. Na przykład na zderzaki. Inaczej będzie cały miesiąc kwas. Hialuronowy, oczywista. 🙂 * Wombatowaty, zrób jakiś projekt tutaj dla gawiedzi, coś tam pomodził w tym swoim Symie, dlaczego i po co, to się komuś kiedyś może przydać. Powaga. * Btw. Ja się będę pewnie brał nieco wkrótce za jednogarnkowe EFI… (Rojo, Mohito, Delfi-ny), etc. Na quada ostatnio mnie nachodzi. Taa, chinolony… Bashan 200 CVT. I to na… wtrysku. Uuuu! 🙂

Eee. 😛
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Masz:
    http://sym.waw.pl/index.php/modyfikacje
    Naciesz oczy i zmysły ;]

Oglądasz 10 postów - 9,101 przez 9,110 (z 9,364 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie